lpg beyin yardım!

garraro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araç lpg de iken stop etti.çaıştırmak için epey uğraştıktan sonra benzinde çalıştı.regulator gitmiş.değişecek dediler.merak ettim acaba uzun yolda 240 km hızla giderken yapsaydı bunu ne olurdu???

eskişehirde iyi bir landirenzo lpg ustası bilen var mı?

dastr.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma gelmişti bundan önceki aracımda , birşey olmazdı lpg'den benzine geçer diye tahmin ediyorum. bende öyle oldu hatta regulatör gazda kacırıyormustu.

garraro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma gelmişti bundan önceki aracımda , birşey olmazdı lpg'den benzine geçer diye tahmin ediyorum. bende öyle oldu hatta regulatör gazda kacırıyormustu.

gazdan benzine geçmedi, zart diye stop etti araç. benimde kafamı karıştıran bu oldu. allahtan şehir içinde yaptı bunu uzun yolda yapsaydı naneyi yemiştim galiba.
bu arada regülatörü garantiden değiştirdik.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı problem için arkadaşım arabasını bugün LPG ustasına bıraktı. Onda da yolda giderken (BRC LPG'de) zart diye stop ediyor, hali ile direksiyon ve fren sistemi kazık gibi oluyor. Allah'tan şehir dışında pek sürmez. Bugün imşallah halledilecekti onun problemi de. Devir düzensizliğinden galiba.Onun aracı 2000 polo.