LPG yakıt olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Bp gaz gerçekten iyi geçen hafta keşfettim faithless dediği gibi iyi götürüyor.Full boşken 20 ytl gaz aldım 170 km de benzine geçti araba.Her zaman aldığım istasyon milangazdı ama kaliteyi düşürdüler bariz fark oldu 40 km kadar.Acaba dedim benim ayarlar mı bozuldu ama bp yi alınca gene eskisi gibi gitmeye başladı...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsaDistorsiyon' Alıntı:
Lpg güzel de,ah yaşımız ömrümüz yetse de suyla çalışanları kullanabilsek.:)
suyu bilmem ama şuan amerikali hemşerilerimiz bor madeni üzerinde çalışıyorlar.Piyasada (orada)yapılı olup denenler var.yakında çıkar olan bizim bor madenine olur.Bizide de ırak gibi yaparlar sonra bölüşürler ingizliz hemşerilerimizle..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell,po,total,bp,opet sanırım bunların kendi gaz üretim tesisleri olmadıgı için istasyon sahipleri kimle anlaşıyorsa onu satıyor.Neden alpet i düşünmüyorsunuz.Adamlar kendi istasyonlarında kendi gazını satıyor.Hile yapmazlar sanırım.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Ş.içi mi dışı mı?

abi karma ş.içi ve ş.dışı?

ama ilginç araba 1 ay önce babamdaydı hani demiştim ya Armutluya devre mülk e gittiler diye...Bursa - Armutlu - Eskişehir - Ankara - Kırşehir - Kayseri - Adana Toplam 2680 km yol yapmış ortalama hızı 130 km

135 bin lira yakmış ama dediğine göre dönerken Kırşehirden doldurmuş Kayseriye oradan da buraya toplam 440 km yapmış...Adana da tekrar doldurmuş 39 YTL...

Maşallah az yakıyor ya....:alkis: :good: :alkis:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
shell,po,total,bp,opet sanırım bunların kendi gaz üretim tesisleri olmadıgı için istasyon sahipleri kimle anlaşıyorsa onu satıyor.Neden alpet i düşünmüyorsunuz.Adamlar kendi istasyonlarında kendi gazını satıyor.Hile yapmazlar sanırım.

üstad bizzat araştırdım hepsi kendisi depolayıp satıyor.Devletin dediği oranlarda Propan gazı ve Bütan gazı ekleyip satıyorlar...Kendi üretimi yapan yok....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
En son geçenlerde 34 ytl ye fulledim(1.410 * 24 lt)daha 100 km oldu ama 2 ışık yanıyo ... :mad:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abi sana bişe diyim mi aslında ben bir hata yaptım arabamın orjinal fabrika çıkış lastikleri 185 idi ama ben cd jantı alınca lastikleride 195 yaptım o zamanlar yemin ederim 100 lira yakıyordu şimdi düşünmüyor değilim eskileri geri mi taksam diye...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
suyu bilmem ama şuan amerikali hemşerilerimiz bor madeni üzerinde çalışıyorlar.Piyasada (orada)yapılı olup denenler var.yakında çıkar olan bizim bor madenine olur.Bizide de ırak gibi yaparlar sonra bölüşürler ingizliz hemşerilerimizle..

Kardeş sen neden bahsadeiyosun?Kim bizi bölüşecek?Olaya farklı bıyut getirmeyelim ama,madem söyledin fikrimi beyan etmek istiyorum,ağaçlarının bile gövdesinde kırmızı kanlarının dolaştığı topraklarda...Bu ülkenin toprağı üstüne çizgi çizebilecek insan evladı doğamaz!!!Bizi bölecekler cümlesi bile gözlerimi patllatıyor,ben yemin ederim canımı vermeye hazırım,benim gibi milyonlarca da insan var,biz var oldukça kimsenin gücü yetmez,ülkenin başına başı dik adamlar gelmediği sürece bu sürünceme devam edecektir ama,her şey bi yere kadar,doğunun hakimiyeti tekrar doğacak,güneş bizde doğup bizde batacak,benim ömrüm yetmese de,ben bunun için her şeyi yaparım,kusura bakma ama ,bence yazma bile olsa bunu yazman çok yanlış,yanlış anlama sakın beni,ama gerçekten sinirlendim,bizden birinin böyle söylemesi kafamı cinlendirdi,kişisel bi şey değil,tekrar söylüyorum kusura bakma,ama kusurlu da yazma lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...