LPG yakıt olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsaDistorsiyon' Alıntı:
Kardeş sen neden bahsadeiyosun?Kim bizi bölüşecek?Olaya farklı bıyut getirmeyelim ama,madem söyledin fikrimi beyan etmek istiyorum,ağaçlarının bile gövdesinde kırmızı kanlarının dolaştığı topraklarda...Bu ülkenin toprağı üstüne çizgi çizebilecek insan evladı doğamaz!!!Bizi bölecekler cümlesi bile gözlerimi patllatıyor,ben yemin ederim canımı vermeye hazırım,benim gibi milyonlarca da insan var,biz var oldukça kimsenin gücü yetmez,ülkenin başına başı dik adamlar gelmediği sürece bu sürünceme devam edecektir ama,her şey bi yere kadar,doğunun hakimiyeti tekrar doğacak,güneş bizde doğup bizde batacak,benim ömrüm yetmese de,ben bunun için her şeyi yaparım,kusura bakma ama ,bence yazma bile olsa bunu yazman çok yanlış,yanlış anlama sakın beni,ama gerçekten sinirlendim,bizden birinin böyle söylemesi kafamı cinlendirdi,kişisel bi şey değil,tekrar söylüyorum kusura bakma,ama kusurlu da yazma lütfen
Sen bence yanlış anlıyorsun.Mecazı anlamda söylenen sözleri ciddi algılarsan sana diyecek lafım yok tabi ki.Sana kısaca şunu diyeyim..

"Senin başucunda taş
Bizim gözümüzde yaş
Sen borcunu ödedin
Sıra bizde gönüldaş.."

Sesimi duymak istemeyen hainler.. Yargısız infaz naraları atan fikir fahişeleri açın kulaklarınızı siz de dinleyin.. Loş ışıklı meyhanelerde geyik muhabbeti yapmayı entelektüellik zanneden salon aydınları siz de, siz de dinleyin.... Siz de dinleyin Allah'sız yandaşlarını, inanmadıkları Allah'a alkışlarla uğurlarken bile ağız dolusu kin kusan iman, akıl ve izan züğürtleri..
Şu dışarıdaki ölüm sessizliğine inat.. Şu karanlık geceye ve siz vatansızlara, bayraksızlara inat haykırıyorum işte...
Bu milleti ilelebet hür yaşatmak tek ülküm..
Vur.. vur bana dünya.. Çünkü ben Türk' üm...
Nasıl anlarsan öyle olsun.
Başka birşeyler yazmayı düşünmüyorum.

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 1.2 lpg takacam lütfen yardım

arkadaşlar lütfen bana yardım edin.ben d.bakırdan onur. az önce ..benim 99 ople corsa 1.2 o.v arabam .çok noktalı enjeksiyonlu. ama şehir içi çok yakıt tüketiyor..km başı 300 bin.. sanırım bu corsaların hepsi böyle çok yakıyor.. şimdi sormak istediğim konu şu bazı arkadaşalar 1.2 motor hacmindeki araçlar lpg de tasaruf filan sağlamaz dediler.. bazıları ise en az yüzde 40 tasaruf sağlar diyolar.. bu konudaki bilgi sahibi arkadaşalar bana yardım ederse sevinirim.. aracıma lpg taktırayımmı??? terformans filan aramıyorum.. economik olsun yeter .aracım evin önünde yattıktan sonra istediği kadar atak olsun neye yarar

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Düzenli olarak OPET'ten ama Milangaz alıyorum ve memnunum. Bazende Aygaz.
En son Ş.içi ve Ş.dışı karma 55 YTL 350 km yaptırdı. 1996 Vectra GLS 2.0 (1 lt:1.43 YTL)

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
valla Murat abi sen hep kısa mesafede Zengin karışımdan kaybediyorsun abi valla çok üzülüyorum bu duruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...