LPG yakıt olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Volkan onu zaten biliyorum arkadaşım ve o ledlere zaten fazla güvenmiyorum.Bendeki tankın kapasitesini taktırırken sormuştum,40 lık demişlerdi.Ama dikkat ediyorum hep 26-27-28 lt civarında alıyo.Bu normal mi sence ?

BATTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler 3 Yilda Yaklasik 90 Bin Km Yaptim Her Zaman Fuller Km Yi Sifirlarim Sehir Ici 9 Ile 10 Arasi Yakiyorum Firma Farki Hissetmedim Milangaz, Shell, Aygaz, Po Bence Ayni Saygilar

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Emre sende de tank simit mi? Ayrıca dediğin gibi olsa bile hiç bi zaman 30 lt almadı daha.Yukarıda da söylediğim gibi 26-27-28 max. lt de tak atıyo vatandaş ... :eek:

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
yaw simitlerin 2 hacimlisi var galiba biri 36-38 lt diğeri de 28 -30 civarı alıyor dedilerdi acaba senin ki bi küçük hacimlisi olmasın hocam??? ben full boşken aygazdan 50 ytl koyabilmiştim mesela buna göre de 38 lt civarı almış oluyor..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Valla dediğin gibi benimki küçük hacimlilerden olabilir Volkan ... :good:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu standart değilmidir yaw alla alla sonuç olarak benim stepne ebatımla sizinkiler farklımı bu arada abi benimkide 28 aldı en fazla zaten fazla alamaz ki otomatik kesiyor...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ebat olarak aynı yine ama hacimden farkediyo demekki ... ;)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ortası boş Emre çünkü orda lpg seviyesini gösteren bi sayaç,kablolar + üstünde kapağı var ... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...