Machine!! [68 dz 551]

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba, 68 DZ 551 Vectra b CD 1998 model Araç donanımı hakkında daha önce birçok kere bilgi verdim.Sadece resimleri yayımlayacağım. Resimlerin hepsini poster olarak odama asmak için çektirdim.Emeğime saygılı olursanız çok sevinirim iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkür ederim.

mpc3.jpg

tcrp.jpg

qm86.jpg

dlsr.jpg

eanp.jpg

zqzb.jpg

e7wi.jpg

htwy.jpg

Arabasında Profesyonel müzik sistemi kullanan arkadaşlar bilirler sedan ve hatchback araba arasındaki bass farkını işte bu yüzden özel yapım pandizot ile sedan arabamı hatchbacke çevirdim bagaj içinden bir adet 1,10 cm lik hava kanalı ile inanılmaz şekilde bass sesi alıyorum :)

ls9j.jpg

x4sv.jpg

ve son olarak ta herzaman hayalini kurduğum ama gerçekleştirmemin 2 sene aldığı en güzel resmim..

6wj2.jpg

Not; ön plakalıktaki siyah çerçeve artık yoktur. onun yerine mafsallı mügen plakalık vardır.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Arabanız çok iddialı bir görünüme kavuşmuş tebrikler :) Fakat kendi zevkime göre gördüğüm bir iki eksiği de belirtmek isterim.

1. Opel logosu kırmızı yapılınca çok silik ve ucuz kalıyor. Orijinal kendini öne çıkaran logo bence modifiyede dokunulmaması gerekenler arasında. Sökülmesine de karşıyım.

2. Arkaya çok abartı olmayan fakat fazla küçük ya da sade de olmayacak bir spoiler güzel gidebilir.

Başka bir kusur bulmak da mümkün olmadı :D kazasız belasız kullanın inşallah :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaç beygir bu machine ???
yav o gaz tapası bozmuş biraz lakabını :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel olmuş araç fakat arkaya yaptığınız pandizot'u beğenmedim kullanılan malzeme keçe yerine alcantara yada fiber olsa daha güzel olurdy ayrıca ortadaki oval hoparlörlerin kapaklarının olmaması toplama sistem görüntüsü vermiş birde ön panjurda ki opel ambleminindeki kırmızı folyoyu sökün derim apaçi modu olmuş

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben gaz zimbirtisini gorunce bir durdum.

Tapatalk Pro

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg milli yakıtımız oldugu icin o kapak duracak. Pandizot fiberden yapma ve uzeri petek desenli icine bass sesine gore yanip sonen isiklar yapildi. Ovallerin 2 adeti ortadaki yani gecicidir. Logosuz panjur mevcut elimde fakat takmiyorum. Oprl logosunun kirmizi olmasi çeki demiri fren diski sinyal köselerinin ayni olmasi icindir.

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel olmuş araç fakat arkaya yaptığınız pandizot'u beğenmedim kullanılan malzeme keçe yerine alcantara yada fiber olsa daha güzel olurdy ayrıca ortadaki oval hoparlörlerin kapaklarının olmaması toplama sistem görüntüsü vermiş birde ön panjurda ki opel ambleminindeki kırmızı folyoyu sökün derim apaçi modu olmuş

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komple fiberden yapma o yapım aşamasındaki resmi. opel logosunu öyle seviyorum :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:06 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:03 ----------

Kaç beygir bu machine ???
yav o gaz tapası bozmuş biraz lakabını :)

Görsellik dışında motoruyla oynama yok. Zaten yaşadığım şehirde gidecek yolda yok :) gaz tapasına amma çok takan olmuş. aldığımda oradaydı hiç dokunmadım orada da kalır zaten önemli olan arabamın üzerinde biraz çalıştıktan sonra siz değerli forum arkadaşlarımla paylaşmaktı iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkürler.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;)
yanlız jantlar tam oturmuş,löp et misali...
ama biraz daha sadeleştirsen güzel olmamı ?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben çok beğendim emeğe sağlık arabanın her şeyi güzel olumuş :rakir:
jantlara ayrı bir hasta oldum kırmızı da yakışmış janta. bu pandizotun olduğu yerdeki sacı kestirmediniz demi ? ben hoparlörle bası bağlattırırken kestirmiştim ses iyi olsun diye sizinkinde nasıl ses de bir sıkıntı var mı? olmaz sa hazır kabartmalı pandizotlar var almayı düşünüyorum. arabanın basıklığı da tam yerinde olmuş ne çok fazla ne de çok az tam orta karer olmuş. ALLAH kaza bela vermesin.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:37 ----------

bu arada pandizot daki hava boşluğunun üstünü ince bir tül gibi bişeyle kapatsanız mı diye düşünüyorum orası biraz görüntüyü bozmuş gibi :rolleyes: