Machine!! [68 dz 551]

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanın.
Bu jantın tam adı ve modeli nedir acaba? Bir de bijon aralığı?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izalasyonu var ama care etmiyor muzigin sesini 8 e getirdigimde tavan dösemesi dalgalanıyor o anda da sallanmayan yeri kalmiyor plakayi 4 kere yeniden cıkarttïk en sonunda silikonla yapiştirdik. Yalitim basss sesine fayda etmiyor ne yazikki :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:26 ----------

Ustam bi su deposu al taktir :)[/QUOTE]

Dedigin gibi fayda etmiyor ya ne yapsam olmadi ama bu isin uzmanlari var ses yalitimi yapiyolar oyle birini bulup yaptiracam Inşallah

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanın.
Bu jantın tam adı ve modeli nedir acaba? Bir de bijon aralığı?

Vossen 17" 5x112 aralik

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:58 ----------

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:26 ----------

Ustam bi su deposu al taktir :)

Dedigin gibi fayda etmiyor ya ne yapsam olmadi ama bu isin uzmanlari var ses yalitimi yapiyolar oyle birini bulup yaptiracam Inşallah

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

İnsallah yaptirirsan bana da haber et en buyuk derdim o ;) bu arada arkadaslar masllah deyin nazar degdirdiler...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vossen 17" 5x112 aralik

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:58 ----------

İnsallah yaptirirsan bana da haber et en buyuk derdim o ;) bu arada arkadaslar masllah deyin nazar degdirdiler...[/QUOTE]

Tamam inşallah haber ederim maşallah

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde sizin aracın bijon aralığı da 5x110 mu acaba?

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsallah yaptirirsan bana da haber et en buyuk derdim o ;) bu arada arkadaslar masllah deyin nazar degdirdiler...

Tamam inşallah haber ederim maşallah

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

:) park halindeyken ön tamponuma adamin biri sürtmüş cama not bırakıp gitmiş ( kardeşim yanlişlikla oldu guzelim arabanı hasarladik numaramdan ilaş yaptirayim yazmiş ) nazar degdirdik :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:02 ----------

Normalde sizin aracın bijon aralığı da 5x110 mu acaba?

Evet 5x112 özel yapım 20 tane dansöz başlikli bijonla 5x110 dan 5x112 ye cevrildi