Machine!! [68 dz 551]

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4-5 yıl değil sen ona 10-15 yıl de Made İn Japan yazan ovalleri dinlemen lazım hele o eski 25 cm'lik Pioneer'ler off off off.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6985 iki tanede impp caktimi senden kralı yoktu...ama güzel caliyolar namussuzlar :)
Bide ekolayzir la büyük tweeterlardan ...abooww :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ekolayzır unuttum vallahi aynen ya. Şimdi ne var Kare bass' la nasıl kafa si... :) eskiden önemli olan dikkat çekmek değil bir nevi müzikten zevk almaktı ya nerde o eski Aciko ekolayzırlar sanatçının nefes alıp verişini bile duyuyordun.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakkaten ekolayzır falan, birde analogun kralı el yordamıyla çubukları indir kaldır :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bende 2 tane 85, 1 tane imp var :)

Tapatalk Pro

6985'ler oval olanlar asıl bomba TS-W 202 miydi unuttum onlar çok fena onlar impp 6985'lerde çok iyi tam etiket.

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Apaçi işi nedir nasıl bi terimdir bilmem yakısanï ve imkanımın el verdigi herseyi yapmaya calisirim imkanim zorlarsa birakirim. Ses sistemimle brk garage ilgilenir suna ihtiyac var derler o gun takilir ses konusunda gayet kaliteli múzik dinliyorum jvsler tizleri kuvvetli oldugu icin bulunuyor. Bu arabayi canli olarak gormenizi isterdim.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Apaçi işi nedir nasıl bi terimdir bilmem yakısanï ve imkanımın el verdigi herseyi yapmaya calisirim imkanim zorlarsa birakirim. Ses sistemimle brk garage ilgilenir suna ihtiyac var derler o gun takilir ses konusunda gayet kaliteli múzik dinliyorum jvsler tizleri kuvvetli oldugu icin bulunuyor. Bu arabayi canli olarak gormenizi isterdim.

Peki kardesim ses sistemi icin izalasyon yaptirdin mi hic zırıltı var mi icerde ? Ben yeminederim 1 aydir bu ziriltilarla ugrasiyorum arka camin onune basi koydum bagajda cok yer kapladi diye valla tavandaki fren lambasini 50 sefer sok tak yaptik bir turlu ziriltiyi kesemedik az tekrar gittim kabortaciya 4 tane akilli vida attik yine care olmadi siz nasil yaptiniz valla kafayi yicem artik ya

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ethemkök

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazami yaptin gecenlerde aracimi ksldirimdaki tasa vurdum...su deposu catladi.sonra hep gostergede cam suyu hatasi var.alustim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izalasyonu var ama care etmiyor muzigin sesini 8 e getirdigimde tavan dösemesi dalgalanıyor o anda da sallanmayan yeri kalmiyor plakayi 4 kere yeniden cıkarttïk en sonunda silikonla yapiştirdik. Yalitim basss sesine fayda etmiyor ne yazikki :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:26 ----------

kazami yaptin gecenlerde aracimi ksldirimdaki tasa vurdum...su deposu catladi.sonra hep gostergede cam suyu hatasi var.alustim

Ustam bi su deposu al taktir :)

ethemkök

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sikinti yok. ekranda cam suyu hatasi veriyor....alistim onada