Meguiars PlastX ile Farları Temizleyip parlattım

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle elinize sağlık güzel çalışma olmuş..size tavsiyem farın cilasını 15 günde bir sürmeyi ihmal etmeyin yoksa farınız bir süre zımparalanmışa yakın matlaşacaktır.
camlar için bir çözüm yok malesef

Teşekkürler, tavsiyenize uyarım :)

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş 55 lira tuttu demişsin ama kalan malzemelerle en asağı 10 tane daha far parlatırsın bide tavsiye farın üstüne wax uygula korumaya al yoksa çok çabuk çizilip yıpranıp eski haline döner

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda benzer bi konuyu gördükten sonra çıkma farları tekrar hayata döndürmeye karar vermiştim. velhasıl çıkma farların içini açıp kararttım dün boya işlemleri bitti tabi yine forumdaki uygulamaları takip ettim şimdide kargom geldi plastx ve benzer bi set zımparalarıyla beraber farları kapatınca uyguluyucam bende önce temizleyip parlatıp sonra arabaya taktırıcam umarım sonuç bu kadar iyi olur paylaşım için teşekkürler rehber oldu :)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda benzer bi konuyu gördükten sonra çıkma farları tekrar hayata döndürmeye karar vermiştim. velhasıl çıkma farların içini açıp kararttım dün boya işlemleri bitti tabi yine forumdaki uygulamaları takip ettim şimdide kargom geldi plastx ve benzer bi set zımparalarıyla beraber farları kapatınca uyguluyucam bende önce temizleyip parlatıp sonra arabaya taktırıcam umarım sonuç bu kadar iyi olur paylaşım için teşekkürler rehber oldu :)

Size kolaylıklar dilerim, ben teşekkür ederim.

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu uygulamayı yaklaşık olarak 5 ay önce yapmıştım. kimi arkadaş kısa zaman sonra eskisi gibi olur demişti,şimdi ise ledli farlarıma yaptım. zemin rengi siyah olduğu için yakından daha net görünmekte. orjinal farlarda etkisini fark edeceksiniz. deneyin ve görün....

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dün Opel Team de yaptırdım :D bayağı güzel oldu :D

öncesi ;

19042011317.jpg

sonrası ;

20042011318.jpg

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline sağlık çok güzel olmuş....ne kadar süreni aldı acaba?