sonunda bende farlarımı temizledim

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı aracın gri si kardeşimde var farları çok kötü durumdaydı az önce suyla zımparaladık üzerindeki oluşmuş sarı pis katmanı aldık ama zımparaladığımız için far şu anda mat duruyor, elimizde far polishi olmadığı için turtle wax kaporta çizik giderici kullandık pasta cila ve polisaj makinamiz var zaten, hava karardığı için bıraktık far yeni yeni görünmeye başladı mersindeki meguiarsa gittim plastix diye bi ürününüz varmış elinizde varmı dedim.(satın almak istedim) satmadı getir biz yapalım dedi kaça yaparsın dedim getir bakarız dedi. şu anda herşey tamam sadece bu plastix ürününden lazm yarın biyerden bulup yapıcam siz nerden temin ettiniz ?

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç aramayın elinizde pasta ve kaliteli bir cila varsa birde makina varsa matlık işlemini giderebilirsiniz ben elimle ve makinayla iki araca attım elimle attığımı 2 saat civarı uyguladım makineyle 15 dakikamı aldı...
inanın bana çok memnnun kalacaksınız...

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turtle wax cila var bende ama kaporta için biraz yaptım iyi temizliyor ama çok ugraştiriyor bide farı yaktı plastiğin bagzı yerleri eridi pütür pütür ldu

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
elinize sağlık çok güzel olmuş cilayı 15 günde bir yenilemenizi tavsiye ederim aksi halde cila farın üzerinden gittiğinde sadece zımparalanmış gibi mat bir farla karşı karşıya kalıyorsunuz.

zımparadan sonra pasta cila yapınca böyle bir yeniliğe ihtiyaç duyulmuyor diye biliyorum ama?

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben plastx i d.bakır bayisinden aldım. ama bulamassanız nette matlaka satanlar vardır .ben beklemek istemedim kargo falan...

corsa0pc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerınıze saglık super olmus :)) tebrıkler

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cok guzel bır uygulama ancak bilginiz olsun zımparaya falan hiç gerek yok. alıyorsunuz pasta cilayı polisaj makinasıyla uyguluyorsunuz. zımparayla aynı gorevı goruyor. sonra ustune bırde cıla atın ıster plastx ıster normal cila atın. sonuc aynı. tabı polisaj makinası olmayan için zımpara tek çözüm. pasta el ile uygulamada bu sonucu vermez.