sonunda bende farlarımı temizledim

zedd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gitti gidiyor dan aynı marka parlatıcı buldum temizleyince bende resimlerini yayınlarım inşallah. çok teşekkürler...
baya orulacam galiba :)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık çok güzel olmuş cilayı 15 günde bir yenilemenizi tavsiye ederim aksi halde cila farın üzerinden gittiğinde sadece zımparalanmış gibi mat bir farla karşı karşıya kalıyorsunuz.

ben far temizleme işlemini 40 tl karşılığında izmir bostanlıda oto boya,ve tuning işi yapan bir arkadaşa yaptırdım,ilk günkü gibi pırıl pırıl oldu ve doğru şekilde yıkarsam 1 yıl da garanti verdi..son kat cilayı polisaj makinesiyle atmıştı,sanırım ondan cila daha dayanıklı hale geldi..aklınızda olsun diye söylüyorum 40-50 tl veriyosunuz ama 15 günde bir silme derdinden kurtulmuş oluyosunuz ;)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BENDE AYNISINI YAPTIM AMA 3000 LİK ZIMPARA BULAMADIM :mad: BİRDE İÇLERİNDEDE LEKE VAR O YÜZDEN SİZİNKİ GİBİ DURMADI.

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BENDE AYNISINI YAPTIM AMA 3000 LİK ZIMPARA BULAMADIM :mad: BİRDE İÇLERİNDEDE LEKE VAR O YÜZDEN SİZİNKİ GİBİ DURMADI.
dediğiniz gibi 3000 lik zımpara pek nadir bulunmakta. ben meguiars bayisinden aldım. oto boyası satan yerlerde de var. aklınız da bulunsun....

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş ellerine sağlık. toprağım benim.....:)
teşekkür ederim. burda olsan farlarını parlatmak benim işimdi,gerekeni yapardım. ama erken gittin buralardan.....

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben far temizleme işlemini 40 tl karşılığında izmir bostanlıda oto boya,ve tuning işi yapan bir arkadaşa yaptırdım,ilk günkü gibi pırıl pırıl oldu ve doğru şekilde yıkarsam 1 yıl da garanti verdi..son kat cilayı polisaj makinesiyle atmıştı,sanırım ondan cila daha dayanıklı hale geldi..aklınızda olsun diye söylüyorum 40-50 tl veriyosunuz ama 15 günde bir silme derdinden kurtulmuş oluyosunuz ;)

40 - 50 TL iyi fiyat. Ankara da birkaç yerde sordum 80 - 90 TL den aşağı kimse yapmıyor. İşin kötüsü pazarlıkta yapmıyolar. O nedenle bende kendim temizledim farlarımı :rolleyes:

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 - 50 TL iyi fiyat. Ankara da birkaç yerde sordum 80 - 90 TL den aşağı kimse yapmıyor. İşin kötüsü pazarlıkta yapmıyolar. O nedenle bende kendim temizledim farlarımı :rolleyes:
bulunduğum ildede aynı pazarlık yapmıyorlar ve yarım satlik işe yığınca para istiyorlar. gereği de yok kendi işimizi kendimiz hallederiz hayırlısıyla....