Motor yağı ile ilgili önemli bir kaç sorum olacak. Yardım...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana en güzel fikir...
ustana söyle yagi bosalttikdan sonra, 3 litre yag doldursun bekleyin 1-2 dakika yag aksin asagiya ölcün cubuk ile cubugu temizleyip...iki cizgi arasi 1 litre. bakarsin eksik olani filitrenin de 200ml alacagini hesapliyarak o miktari fazla koyarsin tamamdir...
en iyisini yaparsin..düsün 2002 yilinda shell gibi bir marka bile sentetik yaginda sentetik olmadigi almanya da isbatlanirsa türkiyedeki üc kagitciligi sen düsün...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
dizel icinde mobil 1 5w_30 öneriyorum ben opel yetkili servisinde tavsiyesiyle bu yagi kullaniyorum..

Emrah hocam bende bir katalog bilgisine göre hareket eden bir usta ile görüştüm. Kendisini sizin önerdiğiniz gibi 5w 30 önerdi..

Ben internetten bakıyorum bu yağlara sadece ford lar kullanır falan demişler 5w 30 u... Araç bugune kadar hep 10w 40 kullandı. Ben de aracı aldım uzun süre binerim diye hesap ediyorum.

Bir yağda karar verip bundan sonra hep aynı marka ve vizikotitede olanından alacağım. Siz ne marka kullanıyorsunuz 5w 30 un... ?

Bir de corsa 1.3 cdti de kullanan varmı bu yağı? Önerileriniz önemli... cevaplarınızı bekliyorum...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mobil1 5w30 veya castrol yagi al..dizel motorlar icin ....ben 5w30 kullaniyorum..emrah kardes kullniyor...serive 5 w30 dolduruyor yag degisiminde... voll sentetik

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Mobilin 5w 30 hangisi var selim abi. Bir yarı sentetik var bi de tam sentetik. Hatta siparişi öyle verenler var tam sentetic diye yarı sentetiginden göndermişler falan...

Tam ismi yok mu 5w 30 kullananlar?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
www.ozenticaret.com.tr adresinde mobil 1 ve diğer yağlar oldukça uygun. Buradan alan arkadaşlar varmı acaba? Çakması çok varmış piyasada.. Öyle diyorlar... Nedir ne degildir? İnternetten hiç motor yağı alan arkadaşlar yokmudur?