((önemli)) volant ve direksiyon kutusu tamiri

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde veteriner bi arkadaşta var 2005 corsa van 160 binde , dağ tepe geziyo tık yok ya , bahtsız bedevi olduktan sonra kutup ayısını çölde görmek sürpriz deil...

oguz0505

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyla ilgili mecidiyeköy gülbağ opel istanbul volant arızasını sabit bir volantla arızanın giderildiğine dair tespitlerini yapıp bir corsada deneyerek sonuca ulaşılmıştır yaklaşık takılan volant sayısı 47 araca takılmıştır şu ana kadar araçların birinci araçtan itibaren yaklaşık km si 30000 km de ve halen volantla ilgili bir şikayet gelmemiştir ilgilenen arkadaşlar duyrulur. . .arkadaşlar bilginize bizzat servisteki ustamın ağzından

absolute

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım corsa 2002 C,şuanda sanayide Direksiyon kutusu problemi, Arkadaşlar tornası oluyor fakat %60 garanti veriyorlar.Ben sıfır aldım 375 Ytl ye.Şuanda takılıyor.Bende bıktım nefret geldi bu sesten.Direksiyon kutusunu yenilenmesi yetmiyormu ? Kusura bakmayında volant nedir ?

ilkcemre29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende dün yaptırdım Sağolsun Oktay bey çok yardımıcı oldu gerçi İsmail bey yapmış ama Onunla görüşmek kısmet olmadı ... ellerine sağlık.
debriyaj pedalı çok yumuşamış ve hemen kavrıyor 40.000 km dir volant değişecekti lıkırdı vardı artık yok 1 den 2 ye takarken özellikle tıkrtılar geliyordu artık yok 2400 devirde pedallarda titreme vardı oda yok Şüküler olsun Kurtuldum sıkıntısı olan herkede tavsiye ederim.

bu konuyla ilgili mecidiyeköy gülbağ opel istanbul volant arızasını sabit bir volantla arızanın giderildiğine dair tespitlerini yapıp bir corsada deneyerek sonuca ulaşılmıştır yaklaşık takılan volant sayısı 47 araca takılmıştır şu ana kadar araçların birinci araçtan itibaren yaklaşık km si 30000 km de ve halen volantla ilgili bir şikayet gelmemiştir ilgilenen arkadaşlar duyrulur. . .arkadaşlar bilginize bizzat servisteki ustamın ağzından

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende dün yaptırdım Sağolsun Oktay bey çok yardımıcı oldu gerçi İsmail bey yapmış ama Onunla görüşmek kısmet olmadı ... ellerine sağlık.
debriyaj pedalı çok yumuşamış ve hemen kavrıyor 40.000 km dir volant değişecekti lıkırdı vardı artık yok 1 den 2 ye takarken özellikle tıkrtılar geliyordu artık yok 2400 devirde pedallarda titreme vardı oda yok Şüküler olsun Kurtuldum sıkıntısı olan herkede tavsiye ederim.

abi bende kim diyorum :) ismail ustaya sordum mavi araba dedi alala dedim allah kaza bela vermesin hayırlı olsun