Opel Astra 1.8 mi BMW X5 3.0d mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Az evel isten gelirken kirmizi isikta en onde durdum. Yanimda bir X5 durdu. Bir an soforuyle goz goze geldik. Gencten bir cocuk, anladim hemen gazi kokleyecegini. Yesil yanmasiyla ikimizde yuklendik gaza. ilk 100-150 metreyi kafa kafaya gittik. Ondan sonra ben yavas yavas uzamaya basladim. Bir sonraki kirmizi isiga geldigimizde o beni en az 100 metre arkadan izliyordu. Ustelikte benim araba onumuzdeki hafta bakima girecek. 45000 kilometre bakim vakti geldiginden su an simdiye kadar verdigi en kotu performansta araba. Ondan oncede arkadasin 1.18 BMW siyle uzun yola gitmistik. Ikimizde gazi kokleyerek gittik. Her 5-10 km de bir saga cekip beklemek zorunda kaldim.
Sonuc olarak hep soyledim, gene soyluyorum. Fiatini, kalitesini vs. tum kriterlerini goze alinca isteyen istedigini soylesin ama bence BMW en dandik Alman arabasi ! Kesinlikle ne o parayi hakediyore, nede o sani, sohreti.....

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dandik kelimesi hiç OLMAMIŞ!!!
şöförleri iyi değil diye heveslenmeyin 4çeker bi araba isterse her türlü hızlı kalkar..

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
:D abi bmwye haksızlık olur bu ya :D
Ben lafimi ortaya korum :D:D:D:D Saka bir yana, bence BMW yi BMW yapan tek sey uzerine koskoca 3-5 litrelik motorlar koymasi. Ayni litrede BMW yi tokatlayan bir ton araba var. Kalite desen, herkesin bildigi birsey, bir Audi, bir Mercedes le kiyaslandiginda en cabuk hosafi cikan araba. Ben gene diyorum, o paralara alinacak arabalardan en dandigi bence BMW dir.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Ben lafimi ortaya korum :D:D:D:D Saka bir yana, bence BMW yi BMW yapan tek sey uzerine koskoca 3-5 litrelik motorlar koymasi. Ayni litrede BMW yi tokatlayan bir ton araba var. Kalite desen, herkesin bildigi birsey, bir Audi, bir Mercedes le kiyaslandiginda en cabuk hosafi cikan araba. Ben gene diyorum, o paralara alinacak arabalardan en dandigi bence BMW dir.

:good: Ki zaten X5'ler manuel değil.. :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şu gözgöze gelme olayı yok mu? Ben hiç takmam valla. Bi dallama baktı diye arabamı yormaya hiç kıyamam. Bu arada bu iki arabanın ağırlık farkıda var.. X5'in otomatik olmasıda bir etken. Sürücü de büyük rol oynuyor. Bence de biraz haksızlık olmuş gibi BMW gibi bir markaya.. Ben de Laguna 1.6 ile Range Rover'ları tokatlıyordum. Kalkışlarda acayip ağır kalıyor bu lüks sınıflar. Sizce belki BMW dandiktir ama bir başkası için durum farklıdır.:rolleyes:

Son düzenleme:

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW dandik deme de simdi x5 koca makine seninki astra motor saglam . aynı ayar manuel vites bi bmw yle bi kapışsan sonucu tahmin edersin zatn

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
dandik kelimesi hiç OLMAMIŞ!!!
şöförleri iyi değil diye heveslenmeyin 4çeker bi araba isterse her türlü hızlı kalkar..

Bencede oyle olmaliydi. Hele hele dizel araba kalkista tork farkindan dolayi fark atmaliydi....Ama olmadi ))))) Bu arada kesinlikle Opel hayranligim falan yok.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
BMW dandik deme de simdi x5 koca makine seninki astra motor saglam . aynı ayar manuel vites bi bmw yle bi kapışsan sonucu tahmin edersin zatn
118 otomatik BMW nin nasil gittigini gordukten sonra o BMW manuel olsa bile ne derece fark eder, supheliyim. Ayrica ben BMW ye dandik derken fiatinida goz onune alarak dedim.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Şoför faktörüdür. Eleman basmamıştır. Ayrıca otomatik moda alıp kickdown yapsa kafa kafaya gitme diye bir olay bile söz konusu olmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...