Opel astra aracim ÇaliŞmiyor ???

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
egr aracı çalıştırmayacak kadar etkili bir parça olsa iptalinden sonra araç çalışmaz ;)

Ne alaka simdi bu dusunceyle bakarsak olaya sen egr bozulursa arac duzensiz calisir diyosun iptal edincede duzensi calismasi mi gerekecek yani? :) yok duzensiz calisacaksa neden iptal ediyoruz:) bide boyle dusun:))
arkadasim benim basima geldi arkadasimin aracinin motoru yapildi toplandi calismadi heryer kontrol edildi defalarca yine tik yok baska beyin getirdik taktik yine tik yok. Bir hafta ugrasildi iki kez yeniden sokuldu toplandi. En son araci servise yolluyacakti usta masrafinida kendi karsilayacakti hatta aklina egr dustu.. Fisini cekti basti marsa calisti araba. Sonrada egryi degiatik bi sikinti kalmadi.
Ben yasadigim olayi bilirim farazi konusmam. Kaldiki denenecek en basit seyden bahsediyorum sadece fis cekilecek ve marsa baailacak bu kadar.. Keain egr demiyorum zaten ama siklardan birisi bu ve denemesi uygulamasi en kolayi..

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin pompasını değiştirmişinizde benzin filtresini değiştirdiniz mi?

alionur54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım bir kez calısmadı baktırdım krank sensörü hatası vardı ama bilgisayarda cıkmıyorsa krank sensörü degildir

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali ALHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada kendi köylümun dukkanina gittim o çözdü sorunu saolsun. Devir saatiyle ilgili parmak gibi bir parcayi değiştirdi. 1 aydir maşallah hiç sorunsuz çalışıyor ...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir sensoru