Opel Astra ile Skoda Fabia yı değiştirdim

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Fabia (skoda) , vw nin catisi altında, vw teknolojisi ve desteği ile üretiliyor.renault ve dacia da olduğu gibi.Fabia , bahsettiğin gibi pek çok opsiyonu uygun fiyata sunuyor.yalniz 2. elini araştırmışmıydın, sen satarken zorlanabilirsin.bir de aracı 88 bin alıyorsun,sen az yakıyor diye kullanırsın da, bir kaç yılda 100 bini devirirsin.sonra satarken zorlanmayasın?

ben ıste bu yuzden yardım ıstıyorum ne kadar sonra motor ıster bu araba her gun 40 km yol yapıcam ben bugun baktırdım motoru ıyı durumda sapasaglam tırger kayısının degısmesı lazım o kadar

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. eli elbette opel gibi olmaz..Ama illaki satarsın satmaya kalkınca elinde kalacak hali yok..Triger kayışı ne tutar fiyatını bilmiyorum..Arabanın zaten özelliklerini yazmışsın konuşmaya gerek bile yok..Epeyce donanımlı bir araç corsa'nın yanında..Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan aracını..

Corsası 150 ytl yakan arkadaş basıyodur biraz o yüzden olabilir..Ben dün (ışık yanıp sönerken)30 tyl mazot koydum tekrar ışık yanıp sönene kadar 270 km yol yaptım..Ama 100 geçmedim hiç..Bu şekilde az yakıyor görünebilir..Ama 120-130 u geçince bu araba 150 binlira yakar km de..Şaşırmamak lazım...

Ömür boyuda 90 la gidilmez dimi...

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler ama aracı henuz almadım bugun servıse goturup baktırdım bısey cıkmadı yarın kısmetse alıcam bakalım resımlerı de koyarım ınsallah goruslerınızı alırım yıne

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Dostum 8 valf kullanmalarının mantıklı bir açıklaması var. ilgili yazıyı şu an bulamadım. Bulunca eklicem

şu yazıyı gerçekten merak ediyorum çünkü aynı motoru yeni kasa Leon da kullanıyorlar araba sadece bağırıyor gitmiyor bunun yanında fazla yakmasıda cabası tabi

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu yazıyı gerçekten merak ediyorum çünkü aynı motoru yeni kasa Leon da kullanıyorlar araba sadece bağırıyor gitmiyor bunun yanında fazla yakmasıda cabası tabi
yazı baya bi ikna etmişti beni ama 8v benzinli arabaya para vermem sanırım. Ses var icraat yok:D yazıyı en kısa zamanda eklemeye çalışacam.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8v araçlar 16v araçlara göre düşük dewirlerde daha ii toparlıyor kendini we son derece sorunsuz bir motor.bu yüzden tercih ediliyor die biliodum.ne kdr doru bilemicem ama fsilar tsi çewrilip 8v motorlar aynen duracakmış yeni kasa golflerde.yanlış biliosam söleyin...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada hayırlı olsn yeni aracın.fabia dedim mi aklıma rs gelio 131hplik olanı.astranın zewkini werceini sanmıorum ama yakıt tüketiminde seni son derece memnun edecektir.sahip olduum bu kdr kaza geçirmiş eski aracıma 11milyar werirlerken braz düşük diebilirim ben de aldıın para için(opel astra 1,4 90hp lacivert sedan.115600kmde eşuan).ama içine sindiyse eer o zmn problem yok...

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada hayırlı olsn yeni aracın.fabia dedim mi aklıma rs gelio 131hplik olanı.astranın zewkini werceini sanmıorum ama yakıt tüketiminde seni son derece memnun edecektir.sahip olduum bu kdr kaza geçirmiş eski aracıma 11milyar werirlerken braz düşük diebilirim ben de aldıın para için(opel astra 1,4 90hp lacivert sedan.115600kmde eşuan).ama içine sindiyse eer o zmn problem yok...

senın aracın kac model acaba benım arabaya verılen fıyat bana normal gıbı geldı 99 model 107.000 km sol arka kapı degıstı camurluklarda boya var arka bagajda boya var ve on takımın durumu da ıyı degıl

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99model.aracın arkası tamr gördü we bikaç parçası deişti.ön sağ we sol taraftan bikaç ufak kazası war.şimdi de ön tarafta boydan boya tamponda sürtme war ama motor yürüyen aksam fln sağlam.lastiklerin değimesi gerek.şuanlık satmayı düşünmediim için elimizden çıkarmıoruz ama sonrası için ne olur bilemem yoksa opellerin ikinci eli tatmin edici gibi gelio bana bu werilen fiyatla....

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durumdayız ıste benımkınede adam 13,500 verdı normal degılmı sence