Opel Astra ile Skoda Fabia yı değiştirdim

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4ler 1,6lara göre pek tutulmuo.kazaların bnm kadar çok deil.bagaj kapı tarafından katlanmıştı biraz.bagaja hawuzu fln komple tamir görmüştü.belki üzerindeki modun etkisi wardır.çnk aksesuar görünce kullanım bakımından şüpheyle bakılıyor.sert kullanılmış bi araç olarak düşünüldüğünden pek istenmiyor.ayrıca ön takım da durum ii deil yazmışsın görmedim.bak o zmn fiyatı baya etkilio...

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence uygun fıyat arabayı almaya gıdıyorum ben sımdı hayırlısıyla resımlerı eklerım gelınce

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsn inş pişman olmazsın alacağın araçtan resimleri de beklioruz aynı şekilde...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ticari amaçlı kullanmak için alıcaz haftaya cuma geliyor skoda fabia 1.4tdı sedan 70hp full corsa mız olduğu için corsa dizel almadık ben skoda fabia ile hyundai getz arasında kararsız kalmıştım ama en sonunda skoda fabia sean karar kıldık 27 milyar bize olan fiyatıı kullandımda aracı gayet iyi... ama arkadaşım sen 88binde alıcan onu ne kadar kullanırsın sonra kaça satarsın bence biraz zor olur senin için ama yinede hayırlı olsun diyelim

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ticari amaçlı kullanmak için alıcaz haftaya cuma geliyor skoda fabia 1.4tdı sedan 70hp full corsa mız olduğu için corsa dizel almadık ben skoda fabia ile hyundai getz arasında kararsız kalmıştım ama en sonunda skoda fabia sean karar kıldık 27 milyar bize olan fiyatıı kullandımda aracı gayet iyi... ama arkadaşım sen 88binde alıcan onu ne kadar kullanırsın sonra kaça satarsın bence biraz zor olur senin için ama yinede hayırlı olsun diyelim

hayırlı olsn.emin ol skoda hundayilerden :D çok daha ii we kaliteli bi araç....

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanada hayırlı olsun o zaman
aracı aldım yanlıs bı sorun var konu actım ama soylıyım yınede ekranda musluga benzer bı ısaret cıktı motor arıza ısıgı galıba bısey olur mu ondan