Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Bozuk yollarda sağ ön kapıdaki cep'den tıkırtı geliyor.
- Son zamanlarda dikkatimi çekti koltuk hafızası düğmesine bastığımda sol dikiz aynası yavaş hareket ediyor ve sanki boşa dönüyormuş gibi ses çıkarıyor elk. motoru, kapıdan normal kumanda edince ayna düğmesinden bi problem yok, park ederken aynaları indirdiğim zaman tekrar bindiğimde sağ ayna kısa zamanda normale dönüyor sol biraz aşağıda kalıyor daha önce yoktu bu nasıl oldu anlayamadım.
-Bende amortisörlerin sertliğinden şikayetçiyim biraz, ses yapıyor yolun bozuk yerlerinde rahatsız edici düzeyde
- Direksiyonda hissizlik var sanki :) hızlanınca sertleşmiyor, normal hızlarda bile en küçük harekette yoldan çıkacakmış hissi veriyor bana
- C kasanın elegance jantlarını bi türlü sevemedim(sevilecek gibide değil) :D lastikleri eskiyince jantlarıda değiştirmeyi düşünüyorum, comfort larınki çok daha güzel
- Son olarak Cd hafif bozuk yollarda bile atlıyor, acaba temizleme cd'si işimi görürmü yoksa bu kronik bişeymi. şirketteki albea'nın cd'si (mp3 değil) daha hiç atlamadı o kadar bozuk yolda
Her şeye rağmen arabamı seviyorum, tam bir teknoloji üssü :) benim oyuncağım

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:mad: kornanın sesi bu araçlarara hiç yakışmıyor.:cry:

Akın52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H lerde

- aracda eşya koyacak yer olmaması (tel, gözlük vs)
- ön konsoldan gelen plastik sesi
- 1.4 astra H lerde arka kapılarda hoporler olmaması
- Korna sesi

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
el freni ve vites kolu altını kapatan deri çabuk deforme oluyor ve hemen hepsinde orası öyle
astrasentezjpgrg6.jpg

titan22x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepimizde aynı dert...

Bu şartlarda opel sahibi olan herkesi kutluyorum. Bütün konuyu baştan sona okudum. Keşke aracı almadan önce okusaydım. Doğana binmeye razı olurdum. Gerçi benim başıma da gelmeyen kalmadı, yani opel bana iyi şans getirmedi. Ama çokta memnun olanınız yok. Korna yeri delik direksiyon, koltuk gıcırdaması, motor arıza ışığı(egzoz muşuru diye bişey varmış o değişecekmiş şimdilik beklemede, abs ışığı(o da bugün yandı:)) birde debriyaj balatası bitiyor herhalde debriyaj çok yukarda kavrıyor. Korna da berbat ses veriyor diye devam ediyor. Arabadan soğudukça birşeyler çıkarıyor başıma. Yaz gelmeden satarım artık bu kadarı bana yeter. Yedek anahtarı bile 200'e mal oluyor bu aracın. Abi paramız varda insanın zoruna gidiyor böyle kimin bi kaç milyona mal ettiği birşeye biz bu kadar ödyoruz. Son olarak beni opelden soğutan sorunlarıda değil sorunlara çözüm bulunamayışı. Yani teknik servis sorunu. Bu konuda bi öneri var mı diye çok okudum ama oda yok.

utku2484

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi CORSAM da beğenmediklerim herkesin ama herkesin sorunu olan koltuk gıcırtıs(yağlayınca geçiyor),direksyon kutusu sorunu(ne yaparsanız yapın istediğiniz kadar parçayı değiştirin yinede bişey değişmiyor) ve kendi arabamdaki bardak koyma yerinin olmaması(gerçi torbido kapağında biyer var ama oraya bişey koymak imkansız)
yinede EN İYİ DOSTUMU çooooooooooook seviyorum.şu hayatta kim mükemmelki zaten:alkis:

Son düzenleme:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu ılk acıldıgında sıkayetımın olmadıgını söylemıstım.. ancak egr bozuldu degıstırdım dun.. 1 haftadırda koltuk gıcırtısı basladı!! sırada ne var dıye soruyorum kendı kendıme bence sıra korna dugmelerı var

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
bu konu ılk acıldıgında sıkayetımın olmadıgını söylemıstım.. ancak egr bozuldu degıstırdım dun.. 1 haftadırda koltuk gıcırtısı basladı!! sırada ne var dıye soruyorum kendı kendıme bence sıra korna dugmelerı var

baban diyodu musa... bizim ki de bozulmuş sanmıştık zor çalışıyodu.stop ediyodu. bizimkinde de oldu diyodu