Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenangocmen88' Alıntı:
millet içini dökmüş ne kadar da doluymuşsunuz kardeşim.
:kop: :good: :alkis: :sorry:
kafanı hasta etme kardeş senınlede görusuruz hele bıraz kullan 30,000 km yap bak sen bu konunun en cok şikayet yazanı olacan:D:D inşallah olmazsın diyelımde

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben arkadaşıyım bende 2006 astra h var ama traktör diyebiliriz servisdekiler olmasa opele binmem lanet ediyorum aldgm güne ben 52 AZ 010 nun sahibiyim buarada

elbetteee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim bede 98 astar var koltuk gıcırtısını geçtim. Birde içi çok dar geliyo bana belki de bundan önceki arabam tempra idi ve geniş idi o yüzden mi bilmiyorum. Ayrıca bu iç lambayı çizemedim sadece kapı açılınca yanıyo normal kapı açılmadan da yanıyo mu bilmiyorum ve çözemedim. Akşamları bazan lazım oluyo bilen varsa anlatırsa sevinirim.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüzleri yol bilgisayarı eger güneş varsa görmen mümkün degil. Direksiyondan bulunan teybin kumandaları ve kornası eger yol biraz virajlı ise kullanmanız mümkün degil.Diraksiyonun sagında solunda bir noktada var direksiyon dönükken kullanması imkansız gibi.Bitmedi herkes gibi koltuklar gıcır gacur ses(allahdan camlarda ses yok şuan yakında gelecek sanırım)

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elbetteee' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim bede 98 astar var koltuk gıcırtısını geçtim. Birde içi çok dar geliyo bana belki de bundan önceki arabam tempra idi ve geniş idi o yüzden mi bilmiyorum. Ayrıca bu iç lambayı çizemedim sadece kapı açılınca yanıyo normal kapı açılmadan da yanıyo mu bilmiyorum ve çözemedim. Akşamları bazan lazım oluyo bilen varsa anlatırsa sevinirim.
farları yaktığın düğmeyi kendine çek.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuklardan gelen ses bazı kıronik sorunları bunlar eksileri:rulet: -artıları verdiğin parayı hakediyor kendi boyutlarında etkin guvenlik saglamlık ve motor :tesk: birde arkadaşlar siz birde fransız arabalarına bi bakın o zaman opel limuzin gibi kalıyo unutmayalım avrupada araba yapan en iyi ulke almanya ve opel de bu ulkede bir yere sahip unutmayalım :) :bisiklet:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana göre artısı cok var.Ama sadece eksilerinden bahsedicem :)

1) Telefonumu koydugum yer el freninin arkasındaki boşluk!!!
2) Igrenc bi korna sesi
3) Alışamadım kornayı kullanamıyorum direksyonun 3-5 yerine basınca ötüyo bazı yerleri ötmüyo :)
4) Dikiz aynası hic bi işe yaramıyor.Arka cam cok kücük.Koltuk Kafalarını sökücem böyle giderse.. Ben sadece dikizle sollardım şerit degiştirirdim tipo da.. sağ sol cok nadir di.. Simdi hic bi aynayı kullanmıyorum..

henüz mekanik elektirik arıza sorun için erken inşallah karşılaşmamda büyük sorunlarlada..

he bide bizim bi arkadasın 98 Vectra 2.0 ı var 140-150km yle giderken devir düşürünce kontak kapanıyordu diyo ona cok gülmüştüm :)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben direksiyon kutusu hakkında çok kez yazdım şikeyetimi, 3 kez değiştim şimdi ses az ama biliyorum ki başlayacak gene ve araçdan gelen torpidodan ve kapı panzunotlarından çıtırtılar dışında çok memnunum. teyibin sesini açıyorum ses filan kalmıyo azda yakıyo :D buna da şükür arabası olmayanlar war