Opel memnuniyet ölçme

Opel'de hangi yönler sizi rahatsız ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    316

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarihbilimi nin yorumlarına son derece katılıyorum. Ben de dizel var, sadece kalkışta biraz ağır ama onun dışında 1.6 benzinli jettadan bile seri bir araç. Çok yüksek beklentileriniz yoksa dizel asta gayet iyi..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yetkili servis 1

cd30 mp3 şaçmalığı 2

:(((((((((((

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en cok yakıttan şikayteçiydim oda gitti şükür...

arkadaslar fark ettiyseniz güvenliğe kımse oy vermemıs.bu demek olur ki opel cok guvenlı bir marka...

evet o yüzden "airbag açılmadı" konuları açılıyor yogun bir şekilde :) tamam çıkan sağ çıkmıştır ama insanın yüreğini ağzına getirmekte başarılı demek ki :)

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımdan genel olarak cok memnunum ama arabayı alalı henüz 2 ay olmasına ragmen arkadan tıngır tıngır sesler geliyor. eskimis karyola gıcırtısı gibi bir ses. tem gibi düzgün yollarda pek gelmiyor ama biraz olsun bozuk bir yola giriyim cok fazla ses geliyor. yakında servise ugramayı düsünüyorum. onun dısında 100 120 km hızı gecince camlardan gelen rüzgar sesi biraz fazla bu kalitede bir araba icin.

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum abartılı mı ama 100-110 km/h ten sonra kapı kenarlarından rüzgar sesi alması hoş değil.
o rüzgar sesi panzotla kapı arasındaki naylon rüzgarlıktan geliyo muhtemelen o parça deforme oldu yada hopörlör taktırırken felan yırtılar yada onun gibi bir işlemden geçtiğinde olmuş olabilir bence onu kontrol et..!

bilge_the_great

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis (Özel servisler çok iyi)
cd30 mp3
heryerden gelen tıkırtılar gıcırtılar
direksiyon kutusu
ön görüş açısı
ön sis farlarının çatlaması