Opel memnuniyet ölçme

Opel'de hangi yönler sizi rahatsız ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    316

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anket sonuçları çok doğru çıkmış tıpkı Opel i tarif ediyorlar :)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok güzel bi konu acmıssın teşekkürler.Bakalım nasıl sonuclar elde etcez

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satış sonrası hizmet ve Irmscher'in parça desteği konusunda Opel TR berbat.Güya Irmscher Opel'in tuning ekipmanlarında official partner'ı.Adamlar Opel TR yüzünden Türkiye'den çekilmişler...Senede 1 tane de satsalar bu hizmeti sağlamak zorundalar...

:good: :good: :alkis: :good: :good:

_ferhat_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 ay once easytronic astra 1.3 dizel aldım arac cok yakıyor yeni olduğu için mi çok yakıyor yoksa ben mi arabaya daha alışamadım anlıyamadım.bide site yazılanlardan okuduğum kadarıyla opel servisleri çok kötü peki istanbul için iyi bi servis ismi söyleyebilecek var mı.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
sorunlar burda tartışılır, burda birlik olup sorunlara çözüm bulunmalı arkadaşalar

Cok anarsist gordum seni;)
Benim aslinda bi fikrim var.Hep beraber toplanip Almanyaya gidelim. Geceleyin Opelin fabrikasinin bekcisini bir kuytuda yakalayip fabrikayi ele gecirelim.Sonrada arabalarda kafamiza gore duzenlemeye gideriz...Nasil fikir ama?!?!?!?

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servis veya bayiler...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla 1976 record 78 record tam yılını hatırlayamadığım ascona gene bir hali hazırda duran 1976 diplomat 2003 astra g 2004 corsa 2006 c kullanısıyım.her arabadan ses gelir bence tıkırtı falan.Fazlada bunları kafama takmam.Güvenliği gerçekten iyi,astramla kaza yaptığım da arka sağ kapıdan çıktım tamam airbag açılmadı ama denk gelmemiş sensörlere oda kul yapısı kemer takılı olması avantajdır.elektronik olarak hiçbir sıkıntı çekmedim.sadece 76 record devamlı platin meme yapıyodu zımpralamaktan gına gelmişti :)..yol tutuşu olsun gidişi olsun çok memnunum.giden bir araba istesem zaten gtc falan alırız yada gsı :)...benim tek sorunum servisler oldu.fiyatları inanılmaz uçuk.işçilik çok kötü,insanlarla adam gibi konuşmuyolar bu da cabası zaten.o yüzden özel sevise gidiyorum ki aldığım sıfır arabalar var içlerinde umrumda bile olmuyodu direk bakımlara özel servis.Hertürlü ihtiyacımı karşılıyorum,gözlemliyorum yeri geliyor ben müdahale edebiliyorum.Anlicanız tek sorunum ve olumsuzluğu yetkili serviste yaşadım oda bir kere oldu bidaha da olmaz zaten....

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 ay once easytronic astra 1.3 dizel aldım arac cok yakıyor yeni olduğu için mi çok yakıyor yoksa ben mi arabaya daha alışamadım anlıyamadım.bide site yazılanlardan okuduğum kadarıyla opel servisleri çok kötü peki istanbul için iyi bi servis ismi söyleyebilecek var mı.

yetkili servis olarak ben dolmabahçede opel gerçeğe gidiyordum bence fena diil ilgileniolar, garantim bittikten sonra bidaha uğramadım...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ben arabanın yakıt sarfiyatından sikayetci değilim diğer 1.6 larla aynı yakıyo fazla pek bi fark yok. benzinli arac kullanıcısı olarak tepkim arabaya değil benzin fiyatlarına