Opel memnuniyet ölçme

Opel'de hangi yönler sizi rahatsız ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    316

2kcorsa2k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servis veya bayiler ~~ Yürüyen aksam ve elektironik yönlerin arıza çıkarması

Bu ikisi kesinlikle en büyük sorunn :(

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğin bilgi için teşekkürler 15 bin e oraya gıderim artık.

sen uğramadan önce yinede siteyi bir dolaş, diğer arkadşlarında yorumları var onlarıda bi oku ona göre kararını ver.

I

ice

Bilgi Girilmemiş
SERVIS SORUNU OLANLARA TAVSIYEM
ATAKOY BAYISI YENIBOSNA SERVISINE SADECE 1 KERE GITSINLER
IDDIA EDIYORUM MEMNUN KALMAYAN 1 KISI GORMEDIM
SUPER BIR SERVIS BEN BU KADAR KALITE + SURE ACISINDAN HIZLILIK + ILGI ALAKA + SUREKLI BONUS HEDIYELER HAYATIMDA BASKA BIR MUESESEDE GORMEDIM

PEUGEOT'UM VARDI 307 RESMEN PARAMLA REZIL OLUYODUM
ISTANBUL OPEL ATAKOY BAYININ ORJINAL YENIBOSNA SERVISI DIYORUM
UZAGIMDA OLSA BILE ORAYA GIDERIM
VERDIGIM PARALAR KURUSUNA KADAR HELAL OLSUN
BASKA BISI DIYEMIYORUM CUNKU BEN BU SERVISI OVE OVE BITIREMIYORUM

Son düzenleme:

capricorn85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gidicem :D

SERVIS SORUNU OLANLARA TAVSIYEM
ATAKOY BAYISI YENIBOSNA SERVISINE SADECE 1 KERE GITSINLER
IDDIA EDIYORUM MEMNUN KALMAYAN 1 KISI GORMEDIM
SUPER BIR SERVIS BEN BU KADAR KALITE + SURE ACISINDAN HIZLILIK + ILGI ALAKA + SUREKLI BONUS HEDIYELER HAYATIMDA BASKA BIR MUESESEDE GORMEDIM

PEUGEOT'UM VARDI 307 RESMEN PARAMLA REZIL OLUYODUM
ISTANBUL OPEL ATAKOY BAYININ ORJINAL YENIBOSNA SERVISI DIYORUM
UZAGIMDA OLSA BILE ORAYA GIDERIM
VERDIGIM PARALAR KURUSUNA KADAR HELAL OLSUN
BASKA BISI DIYEMIYORUM CUNKU BEN BU SERVISI OVE OVE BITIREMIYORUM
bugün götürüyorum arabyı bakalım nasılmış servis yarın yazarım yorumlarımı :D

I

ice

Bilgi Girilmemiş
noldu merak ettim :D
ben daha bugun ordaydım sustalı anahtar sıparısım vardı aldım tam gelıcem arabayı yıkamadan bırakmadılar sagolsunlar :D:D:D

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Istanbulda Yaşadigimdan Olsa Gerek Hiç Servis Sikintisi Falan çekmedim Listede En Başta Olmasi Bana Tuhaf Geldi Benim Tek Derdim Yakit.bence Bu Bölüm Tüm Opellere Göre Degilde Araçlara Göre Yapilmali.opel Olarak Ele Alincaksada Farkli Sorular Sorulmali Diger Markalara Göre Kiyaslanmali Diye Düşünüyorum.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu yenibosnadaki servise bende tampona sensör ve zenon far taktırmaya gidicem kısmetse arabayı alırsam şayet :)

opeller genelde sorunsuz araçlardır sonuçda gm grubunda sağlamlık ve kalite açısından kendini kanıtlamış araçlardır

chevrolet vauxhall saturn yada opel hepsi aynı brezilyada chevrolet astra dır ingilterede vauxhall astradır amerikada saturn astradır almanyada türkiyede opel astradır yani demem şu ki evrensel bir araçdır bu gün bir opelle ingiltere brezilya kolombiya adını bile bilmediğiniz opelin ihracatı olmayan bir ülkeye gitseniz orada bile opel olmayan bir opel görürsünüz sadece amblemi farklıdır markası farklıdır ama sonuçda aynı araçlardır....

Sonuç Nitelikli araçmı Nicelikli Araçmı ?

nitelikli araç az sayıda üretilen üstünde titizlikle çalışılmış el emeği göz nuru yapılmş sağlam dayanıklı konforlu ömürlük araçlardır genelde bu tür araçları almanlar yapar..

nicelikli araç ise araç sayısının çokluğuyla kara geçen markalardır genelde özentisiz kaliteye önem vermeden hızlı yalıp şalıp ne kadar çok araba o kadar çok para mantalitesiyle üretilen araçlardır genelde bu tip araçlarda kalite olmaz ömrü kısa olur ama sayıcana çok fazla üretildiklerinden çok ucuza satılırlar buda tercih sebebleri olur..

opel ve vw belli modellerde nitelikli belli modellerde nicelikli araç üreten tek markadır almanlar içinde...

cemalce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak pek fazlaproblem çıkartmıyor.mekanıği iyi ben bazı elektronik problemleri yaşamıştım.malzeme kalitesi ve görüş açsı iyi servisler sorunlu.