opel servisine lanet olsun

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul anadolu yakasında güvenilir tavsiye edebileceğiniz özel bi servis varmı acaba :confused: :confused:

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende özel servisten yanayım, çünkü araç bakım yapılırken başında duruyorum. Partça değiştiginde de eski parçayı alıyorum.
Yetkili servis randevu veriyor ama kendisi randevuya sadık kalmıyor birde arabayı alıp servis alnına götürüyor, parça değişiyormu tamir mi ediliyor meçhul...:confused:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında kaskodan 8000 bin ytl lik onay geldiyse aracını perte çıkartsın.Kafandaki bütün sorunlarda silinir yeni bi araç alırsın...

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun. önceki seneler arkadaşımın biri opelin ilgisizliği ve işgüzarlığından bıktığı için tercuman tutarak Almanyayı aradı. tercuman vasıtası ile derdini anlattı.sonra servisin kapanmaması için bizim arkadaşın ayaklarına sarılsılar.su an kapıda karsılıyorlar

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah bütün yetlkili servisleri davul etsin.. aynı şey nissan servisindede oluyor.aman ha sakın almayın nissan ,, adamlar urettıkleri arabanın arkaasında durmuyolar yahu..

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa Yüce Hünkar'a Gidin

Bursanın en iyi OPEL servisi YÜCE HÜNKAR hem satış hem sigorta hem kasko bakım her türlü şey kendi binasında çoq düzenli çoq temiz işçiliği olan bi servis hatta aracınızın yanında bile durabilirsiniz yapılırken gerçekten çok iyi bi servis gittiğim her zaman hasarlı araçaları yakından izliyorm gerçekten çok itinalı bi biçimde yapılıyo BURSADA GİDİLİCEK TEK OPEL SERVİSİ VAR ODA YÜCE HÜNKAR................:good:

Merivam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unyekaradeniz.com
Maalesef insanlari Opel almaktan sogutan, Opel'in servisleridir. Opel'in araclari cok iyi ama servisleri profosyonel degil.
Ben daha öne Toyota kullandim ve doláyisiyla servise de götürdüm, hicbir zaman böyle bir olaylara dahi mahal vermiyorlar.
Size yapilanlari hicbirisi Almanya'da olmaz. Ülkemizdeki kanuni bosluklardan dolayi maalesef servisler böyle vurdumduymaz davranabiliyor.

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Bende Yaklasi 4 Aydir Asrta Kullaniyorum Cok Istemistim Bir Asrta Sahibi Olmayi, Bir Aksam Yolda Giderken Aniden Arabam Ariza Lambasi Yandi Opel Servisini Cagirdim Geldiler Elindeki Portatif Bilgisayari Aracima Bagladi Buyuk Bise Degil Dediler Yarin Servise Getir Dediler Ertesi Gunu Servise Goturdugumde Masraf 60 Ytl Den 600 Ytl Cikardilar Bende Umutsuz Olarak Tamam Dedim Gereken Neyse Yapin Dedim 600 Ytl Ertesi Gun 2.500 Ytl Oldu Dediler Bende Servisden Suphelenerek Aracimi Cektirdim Ordan Ozel Bir Tamirciye Tanisa Goturdum Aracimi 400 Ytl Bir Guzel Yapip Teslim Etti, Gecen Haftada Aracimin Kalorifer Dugmesinin Sicaklik Ve Sogukluk Anahtari Cevrilmiyordu Opele Goturdum Bana Icten Krildigini Soylediler Ve Komple Degisecegini Soyledi Bende Yarin Getiririm Dedim Yaparsiniz Dedim Bana Fiyat Olarakda 350 Ytl Ama 150 Ytl + Iscilik Toplam 200 Ytl Ye Olur Dediler, Ben Yine Eski Olay Aklima Gelerek Baska Bir Ustama Goturdum Acti Icini Aaa Dedi Temassizlik Var Dedi Halletti Bana 20 Ytl Malloldu Artik Opel Markayi Istemiyorum Ve Arkadasi Cok Iyi Anliyorummmmm

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 senesinde 0 km vectra aldık sadece 13000 km de iken şehirler arası yolda yazın giderken aracın harareti 110 olmus araba stop etti biz de o yoğun trafikte aracı kenara çektik kaputtan dumanlar çıkıyor çekici geldi servise götürdüler aracı, aracı susuz bıraktığımızdan bunların kaynaklandığınız söylediler ve aracın yağına suyuna bakmanız gerektiğini söylediler ki araç yeni bakımdan çıkdı ve daha 1 aylık bir araç sonradan bizden kaynaklanmadığını kalorifer plastik borusu patlamıs oldugunu ve butun suyun ordan akmıs oldugunu ve bu sebepten dolayı hararet yapmış olduğunu söyledi servis üst kapak taşlamak gerektiğini conta yaktını hatta belki daha buyuk seylerde olabileceğini söyledi ve bize masraf olarak bi rakam verdi tabi bizde bizim suçumuz olmadığını kalorifer vanasını bizim patlatamayacağımızı söyledik ve muhtemelen üretim hatasından kaynaklandığını söyledik ve itiraz ettik servis parçayı başka araca taktı ve aynı şekilde sorun yarattı bunun üzerine parça ozaman açık şimdi kapalı olan fabrikaya gönderildi fabrikadan sonuc geldi parça sağlam ve herhangi bir sorunla karşılaşılmadığına yönelik kullanıcı hatası olduğunu söyledi biz bunu üzerine dava açaçağımızı arabanın yenisini verilemesini talep edeceğimizi söyledik avukatımızla görüştük ve parçayı delil olarak geri istedik bilirkişi tarafından tekrar bakılmasını isteyecektik fakat şer...z fabrika parçayı geri yollamadı delili yok etti 3ay parçayı istedik parça kayıp tabi bu sırada aracı yaptırmak durumunda kaldık Daha 1 aylık araçta böyle bir sorun çıktı ve araç sanki yüzbinlerce km yapmış gibi işlem gördü.Baktık iş çok büyüyecek baş edemeyeceğimiz yüzünden davadan vazgeçtik davayı açabilseyik fabrikanın üretimine çoktan sonlandırılmış olabilirdi..

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Geçmiş olsun ama Opel in yani arabanın ne suçu var ki;başka araba da olabilirdi yani,sorun tamamen servisin üçkağıtçılığında ...
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: