opel servisine lanet olsun

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes dolandırıcı olmuş kardeşim geçmiş olsun herkes tabi benim kadar anlamıyo motordan ondan cahilliğe ver biraz

mehmetyazgan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Kardeşim Bu Servisler Hep Mi Ayni Ya. Aracimi Alirken Muhafaza Kapaği Taktirdim 120.ytl Vererek Ekstradan Ilk Uzun Yola çikmamda Kapak ön Iki Vidadan Düştü Allah Korududa Takla Atmadim Valla Servisi Aradim Altini Biyere Vurmuşşunuzdur Diyor Adamlar Bu Nasil Iş Anlamadim

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GeÇmİŞ Olsun KardŞİm. Bursad

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM . bursada ne yüce hünkar ne de neskar beş para etmez bikaç kez arabamı götürdüm hiç memnun kalmadım en iyisi özel servisler ben şimdi bosch car sevise gidiyorum gayette memnunum

Moderatörün son düzenlenenleri:

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Bu iş şans işi.Ama arkadaşlar size bir önerim var; servise gittiğinizde yumuşak başlı müşteriyi değilde ,kıl ve poblemli müşteriyi oynayın.Hemen el pençe olup soruna ve arabaya öbekleşiyorlar.Başka türlü olmuyor çünkü.En son örneğini vereyim, BEN.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bence araçlar garanti kapsamından çıkana kadar yetkili servise gidilmeli.garanti bittiği anda önünden bile geçmeyeceksin.yetkili servislerde tamir diye bişey yok değiştirme var.fakat görüyorumki ders almasını bilmeyen bir millet olarak sorun yaşanmasına rağmen tekrar aynı yere araç götürüyoruz.(örnek kalorifer düğmesi bozulan arkadaş.)ben aracımı bakımı için güvendiğim adama götürürüm ama yinede başında dururum.arızam varsa nedenini bilerek giderim sökülen parçayı yanıma alırım.dışardan bir parça almışsam mutlaka fişini alırım.lütfen herkes bunlara dikkat etsin.
birde opelle ilgili şöyle birşey var.artık araçlarda lartel koruma opsiyonel takılıyo.böyle sçmalık olurmu yaw.kartel kouma alttan şanzumanı motoru koruyan tek parça.bi arkadaşım 0 cmon aldı 175 ytl kartel için para istediler.60 liraya sanayide taktırttım orjinalini.artık yuh demek istiyorum.garanti kapsamında aracı olmayanlar uzak dursunlar yetkili servislerden.ya düzgün hizmeti öğrenirler yada yok olup giderler.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ay sonra h kasayı astra sedanı alalı 1 sene olacak yani ilk servis bakımına girecek insan ona bile götürmeye cekinir mi bu servisler ne yaptıklarını bılmıyorlar bende hep özel servise giderim gecenlerde forumdada yazmıstım zorda kaldım hemen yetkili servise girdim f kasanın egr valfı arızası ıcın temızleyecez kurtaramazsak degısecek dedıler 340 ytl masraf cıkardılar bende iptal edın dedım bu modellerde ıptal olmuyor dedıler halbukı forumdada okumustum ınatlasmadım ben dedım aracımı almaya gelıyorum hıcbır ıslem yapmayın hemen aldım her zaman gıttıgım ozel servısıme gıttım adamlar 2 saatte halledıp egr yı ıptal ettıler 30 ytlde para aldılar.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servislerinin çoğu böyle aslında araştırmak gerek yada tanıdık bulmak gerek..Çok Geçmi Olsun...ama arabanın suçu yok o güzel arabaya kıyılmaz...