Opellerimiz Maksimum Kaçi Gördü??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa1.5 TDİ Ankara-ESKİŞEHİR YOLU YOKUŞ AŞAĞI 165 km/h gördüm, ama aynı anda yanımda oturan eşimde göstergedeki hızı gördü bağırmaya başladı. :)

gokdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokdemir' Alıntı:
Corsa1.5 TDİ Ankara-ESKİŞEHİR YOLU YOKUŞ AŞAĞI 165 km/h gördüm, ama aynı anda yanımda oturan eşimde göstergedeki hızı gördü bağırmaya başladı. :)

Aracım 2000 model bu hızı geçensene yaptım

gokdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu yazdığımız hızlar Trafik Şubesinin gözüne ilişirse yağmur gibi ceza yağarmı?:)

Kadet-d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanıt olması lazım gokdemir.Sanal alem kimse kimseyi bilmez eğerki ceza kesmis olsa millet kıcık oldugu kişinin plakasını yazar şukadar hız yaptım der olan sucsuz adama olur yani bu biraz mantıksız ve imkansız senden önce bende düsünmüstüm :D:D:D

B

bakiture

Bilgi Girilmemiş
ününü Duydunuzmu Bilmem Ama 1993 Model Opel Vectra Gt 2.0 Doch Motor 166 Katalitik Konvektör çikarilmiş Otomobilimle 1-2 Km De 190-200 Rahat Otobanda Ise 240-250 çivari Hiz Yaptim. Size Bu Yeterlimi? :d

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakiture' Alıntı:
ününü Duydunuzmu Bilmem Ama 1993 Model Opel Vectra Gt 2.0 Doch Motor 166 Katalitik Konvektör çikarilmiş Otomobilimle 1-2 Km De 190-200 Rahat Otobanda Ise 240-250 çivari Hiz Yaptim. Size Bu Yeterlimi? :d

Vectra GT ününü herkes bilir tabi ama sende ünlü olmak istiyorsan kendini üye arşivinde tanıt lütfen.. Burda Ordu'dan katılan birçok arkadaş var,senide tanımış oluruz..

fatih_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 gls vectra A 2.0 i pozantı-antep ayağımın altında gaz kalıyodu ama kormayın ibre patlamıyo daha gidemiyoo
96 cd tuluntaş tan sincana doğru ank cevre yolu 245 gercekten cok korktum harikaydı
96 cd ile aynı hat sadece 1 kere o hıza ulaşabildim 2002 combo 1.7 dti
2004 cdti corsa 185 tam basamadım denicem yazarım
yine cevre yolu eminim combo dan cok gidecek hissettiriyo yüksek devirleri daha rahat ceviriyoo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...