Otomatik vites sevenler derneği

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Polat vazgeç şu Doblo'dan kardeşim Allah'ını seversen bak :) 3 gün macera yaşadım Doblo'yla yaşamaz olaydım lütfen vazgeç :) Arabada en başta oturma pozisyonu yok havada kalıyosun bacağı ağrıtıyor bu ne biçim araba. Şirkete bile alınmaz :D

sen doblosuna binmemişin. 1,9 D o, araba bile sayılmaz. JTD sür sonra konuşalım. yok ama varya gerçekden arabayı severim. ha fren yok o doğru, kasa eh işte. bide ne bileyim hızlanınca araba havalanıyor gibi, lastik seçimiyle araba daha oturaklı oluyor.
vip e gelince araba full bi araç. fiyatına göre çok hoş. sen merakını yenmek için etrafdan vip araştır bir incele. ben araba seçiminde biraz tuhafım, sahibinden deki ilanımda takas arabalarımı incele anlarsın.

ziver1969

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik vitesi tek geçerim...ne o öle....debriyaja bas,vites değiş....rampalarda cambazlık yapmaya çalış...çok banal ba :D

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Polat vazgeç şu Doblo'dan kardeşim Allah'ını seversen bak :) 3 gün macera yaşadım Doblo'yla yaşamaz olaydım lütfen vazgeç :) Arabada en başta oturma pozisyonu yok havada kalıyosun bacağı ağrıtıyor bu ne biçim araba. Şirkete bile alınmaz :D
ah burak abicim ahh..
polat abinin dediği gibi senin bindiğin arabaya araba denmez,denemez..
öncelikle şikayetinden başlayayım;
oturma pozisyonu yok demişsin,doblo d'de oturma pozisyonunu şöyle ayarlarsın,koltuğu ileriye çek,geriye çek..bu kadar..
vipte;
yükseklik ayarlı direksiyon simidi
yükseklik ve bel ayarlı sürücü koltuğu
sürücü koltuğu kol dayanağı
sırt ayarlı yolcu koltugu..v.s.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motora pek takılma kaç beygir veriyor önemli olan o. ha ama şu var çok rampalı yerde yaşıyorsan daha beygirli bir araçla daha az yakarsın, özellikle lpg ile. yani rampa çoksa 1,6 veya 2,0 motor bak.
hondalardan genelde herkes memnun ama araba nasıl kullanılmış bilmek lazım.

Teşekkürler üstad ;) yaşadığım yer İstanbul.Bilindiği üzere düzüde var yokuşuda.Ama lpg de 1,6 daha iyi olur kanımca.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim hayalimdeki araç,95 vectra gt mükemmel birşey..
vectra b1 yaramaz..
polat abicim bu aracın piyasası normalde 11 13 arası değişiyor,turbo sorunu yaşarsın demiştin,benzinlilerde turbo sorunu aşılabilir birşey mi?yani dizel turbosu gibi alışılmış bişeymidir,yoksa daha mı maliyetli olur?

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lagunayı sevmiyorum:D
hele 1.6 eşşek gibi maşallah kalkmak nedir bilmiyor:D
ohh miss doblo 1.9 jtd vip kralı gelsin:D