otopark mafyası

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diger sayfadan devam abicim apo bile ben şöyle türkcüyüm böyle türkcüyüm dedi yakalandıgında bi isim altına sıgınmışlar gidiyolar işte
isim sahibide kontrol edemez olmuş

konu yeni güncel olarak bu linkte arkadaşlar

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=7886

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benimde işyerim g.o.paşada, anlattığın kadarıyla bahsigeçen otoparkın yerini çıkaramadım, gop un neresinde? yerini sölersen, eğer tanıdık çıkmazsa ilgileniriz...

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dataegemen' Alıntı:
arkadaşım benimde işyerim g.o.paşada, anlattığın kadarıyla bahsigeçen otoparkın yerini çıkaramadım, gop un neresinde? yerini sölersen, eğer tanıdık çıkmazsa ilgileniriz...

yıldız tabya mah. temiz sokakta kardaş...

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf' Alıntı:
valla arkadaşlar ben hiçbir zaman aracımın anahtarını otoparkcıya vermem prensibimdir geçen taksimde bi otoparka gittim güzel bi yerede benziyordu güvenlikli filan içerdeki arabalarda kaliteydi görevli anahtar kalacak beyefendi dedi bende kardeş ben anahtarı bırakmam ister al parka ister alma dedim aldım çıkıştada adam abi 4 yıldır burdayım ilk kez senden anahtar almadım dedi. Ben anahtarımı kimseye vermem vermenizide tavsiye etmem
aynen kac otoparktan cıkmısımdır anahtar verme daalgsına hic işim olmaz iki kekoya guvenip anahtarmı teslım etcez verenlere zaten sasıyorum

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arsivci' Alıntı:
yeni bi başlık açayım istedim.
Zira dün gece uyumakta dahi zorluk çektim.
Şöyleki; 2 sene önce arabamı aldığımda yenidir millet kıllanır, kıskanır diye evimin hemen karşısında iyi bir adamcağızın işlettiği mahalle arasında, (dörtyol köşesinde) ki otoparka bırakmaya başladım. O zamanlar fiyatlar makuldu ...

neyse gün geldi gün geçti otopark pkk cı bir mafyaya geçti.. onlar büyük olaylar ve yaralamalara karışınca orayı terk etmeye zorlandılar polis tarafından.
Al gör şimdide kendilerine milliyetçi diyen ama milliyetçiliği kötü emellerine alet eden bir grubun eline geçti..

arabamda bir iki vuruk çizik oluştu sesimi çıkarmadım..(dışarıda olmuştur diyorlar)

ama ancak yılbaşı itibariyle İstanbul/gop gibi bir yerde 100 ytl yaptılar aboneliği..kirayı ödemekte zorlanmaya başlayınca (ve de artık 2 yaşındaki araba için gereksiz olunca ) dün akşam aracımı aybaşı itibariyle çıkaracağımı söyledim patronlarına...

adam el ayak hareketlendi.. hayır bırakamazsın bu dörtyolun sağlı sollu hakkı bende.. (evimin karşıısıda) bıraktırmamm.. götür 3 sokak aşaağıya (çingene mahallesine) bırak... dedi..

bende dünden beri kukuman kuşu gibi düşünüyorum.. çoluk çocuk sahibi insanlarız.. bekar olsak biliriz neler yapılacağını ama yetim evlat bırakılmaz geriye..

bu gün bi iki yerle görüştüm herkes savcılığa git dilekçe ver diyorlar.
e savcılık emniyete havale edecek..

e gop emniyetinin neredeyse tüm polisleri (vardır elbet bunlardan olmayan ) akşama kadar bu adamların yanında..
kafa tokuşturup duruyorlar..

ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.
ya istemeyerek ve sıkıntıya düşerek aracı otoparka bırakmaya ve bir mafyanın haraca bağlamasına razı olacam yada çıkarıp belayı üzerime çekecem.. (elemanların tamamı 18-19 yaşlarında ıslahevinden çıkmış, yatacak yeri yurdu ve ailesi olmayan tipler)
:eek:

opelim.net teki arkadaşlarla paylaşayım, varsa tecrübelirini alayım.. hemde dertleşmiş olurum diye düşündüm..

umarım yersiz bir yazı olmadı..

Allah herkesi kazandan beladan ve de mafyadan korusun..:D
eğer bir miktar parayı gözden çıkarırım diyorsan plakayı değiştir en iyisi

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskon warsa kapının önüne koy gitsin ne olursa olur okadar düşünme..gop ta oturmanda bi eksi(-) allah yardımcın olsun:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yasal yollardan hakkını ara bence
bide uyma haysiyetsizlere, ite tokat atarken döktüğün tere değmez,tokadına yazık

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1--
eğer bir miktar parayı gözden çıkarırım diyorsan plakayı değiştir en iyisi

2--
kaskon warsa kapının önüne koy gitsin ne olursa olur okadar düşünme..gop ta oturmanda bi eksi(-) allah yardımcın olsun:(

3--
abi yasal yollardan hakkını ara bence
bide uyma haysiyetsizlere, ite tokat atarken döktüğün tere değmez,tokadına yazık

1--Plaka değişince arabayı unutmazlar, hem gerekte kalmadı artık yani umuyorum..
2--hiç düşünmüyorum, o şikayetten sonra sustular zaten..
3-- Yasal yollar savcıların görev bilinci, polisin kaygısı ile sınırlı, ve gördükkü bu konuda her iki kurumda hiç kaygılı değil. Yapılacak şey bu itlerle muhatap olmadan ve de korkmadan hayatına devam etmek. Ve en yakın zamanda bu memleketin daha az belalı bir yerine taşınmak. (dua edinde bir ev alıp gidebileyim buralardan)