otopark mafyası

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlardan her şey beklenir.senin arabayı gece tekmeleyen olursa sakın aşağıya yalnız inme.polis çağır ve yanında bir iki kişi şahidin olsun.polis gelsede yalnız inmemeye çalış.şahidin olduğu zaman avantajlı olursun.arabana zarar vererek seni aşağıya çekmek istiyebilirler.Allah korusun sana zarar verip,kaçarak ara sokaklarda kaybolurlar.elinde hiçbir delil olmaz.çoluğun çocuğun var dikkatli ol!!!!
Allah yardımcın olsun

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Evinin önüne koyan o vatandaşın arbasına yaptıkları gibi davranılrsa imkanın varsa foto çek.İlerde vereceğin dilekçeye ekleyebilirsin.
Şimdilik yapılacak olanı yapmışsın. Bundan sonra dönüş yapıp ödün verirsen yandığının resmidir. Birde bunun zaman içinde rövanşını düşüneceksin . Köprüleri tamamen atma . Nabza göre şerbet taktiğini uygulamakta faydalı olur.:( Birde açıklarını hissettirmeden bulmaya çalış. Buda zaman işi bunu yapabilrsen çok şeye sahip olursun.:mad:

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanbaron' Alıntı:
bunlardan her şey beklenir.senin arabayı gece tekmeleyen olursa sakın aşağıya yalnız inme.polis çağır ve yanında bir iki kişi şahidin olsun.polis gelsede yalnız inmemeye çalış.şahidin olduğu zaman avantajlı olursun.arabana zarar vererek seni aşağıya çekmek istiyebilirler.Allah korusun sana zarar verip,kaçarak ara sokaklarda kaybolurlar.elinde hiçbir delil olmaz.çoluğun çocuğun var dikkatli ol!!!!
Allah yardımcın olsun
kurt.ibrahim' Alıntı:
Evinin önüne koyan o vatandaşın arbasına yaptıkları gibi davranılrsa imkanın varsa foto çek.İlerde vereceğin dilekçeye ekleyebilirsin.
Şimdilik yapılacak olanı yapmışsın. Bundan sonra dönüş yapıp ödün verirsen yandığının resmidir. Birde bunun zaman içinde rövanşını düşüneceksin . Köprüleri tamamen atma . Nabza göre şerbet taktiğini uygulamakta faydalı olur. Birde açıklarını hissettirmeden bulmaya çalış. Buda zaman işi bunu yapabilrsen çok şeye sahip olursun.

şimdilik aracım için bir tehlike yok.. tahrik eder gibi en azından şimdi koymuşorum karşılarına.. ama bir curcuna bekliyorum.
Zaten bu otoparkı en uzun işleten bir yıl işletmiş.. arsada bile hayırsızlık var (yaşlı bir kadının eline 3 kuruş verip gasbettiklerini duydum)

şimdilik ufak ve yukarıdan görünmeyen bi kamera sistemi bakıyorum. dvd kaydediciler pahalı..
başka bi yöntem varmı diye bakıyorum..
itle it olunmaz...
sabrediyoruz...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Allah sabır versin inşallah en kısa sürede defolup giderler de ailecek rahatlarsınız ... :mad:

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel abicim,bunlardan cektıgımı bı ben bılırım bı allah bılır,elımde bıcak adam kovaladım sokaklarda,hala dahada mevzum devam edıyo,onlar benı yada ben onları tek yakalasak öldürücez bırbırımızı...sana bısey solıyım bunlar var ya......kufur edıyorum anla abı..YA BUYUK OYNICAKSIN HERSEYI GÖZE ALIP BUNLARI EZICEKSIN KAFASINI,YADA DAVANDAN VAZGECIP SESINI CIKARMICAKSIN NE KDR GEREKIYOSA VERICEKSIN.evlıyım dıyosun cocugum var dıyosun,ben bekarım abı,bana her yol paris,ben senın yerınde olsaydım hıc ugrasmazdım...bu ısler savcılıkla polısle fılan olmuyo ben denedım bunları...hıc bosuna ugrasma abı..kendıne ıyı bak.ALLAHA emanet ol...

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar olmuş özür..

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy_forever' Alıntı:
güzel abicim,bunlardan cektıgımı bı ben bılırım bı allah bılır,elımde bıcak adam kovaladım sokaklarda,hala dahada mevzum devam edıyo,onlar benı yada ben onları tek yakalasak öldürücez bırbırımızı............................

SERKAN_61' Alıntı:
abi allah yrdımcı olsun sana umarım herşey düzelir

easy' Alıntı:
gop ta hangi otopark bu ??????

- dediğin gibi evli olmak neyse, çocuk sahibi olmak allahın verdiği bir dikkat hissi ile harekete mecbur bırakıyor insanı. İnsanın içi içini yemesine rağmen; "korkaklık ettin üç kuruşluk adamlara pabuç bıraktın" gibi iç sesleri susturamıyor insan. Ama yaşar kemal in dediği gibi "anadolu insanı sesiz ve mülayımdır ama bir kere "yetti gayri" demeye görsün" gibi sabır ile tevekkül ile bekliyoruz.

-yıldıztabya mahllesinde şu fırının karşısındaki otopark

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bence savciliga ve polise gitmemek yanlis bir davranis. Savciliga verilecek bir dilekçe ve 155i aramak kesinlikle size yard1mc1 olacakt1r. tabi pesini b1rakmamak lazim.
Ayr1ca Ülkücü diyorsunuz, eger gerçekten öylelerse M.P isimli partilerine ve ya istanbuldaki il ocaklar1na bunlar1 sikayet edin, özellikle partiye emin olun gelip özür dilerler.
Bence en iyi çözüm bu.
Onun disinda kendinizi üzmeyin, hersey olacag1na var1r, iki üç tane it için can1n1z1 s1kmamaya çalisin. Allah yard1mc1n1z olsun.