otopark mafyası

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas bu olayina cok üzüldüm.Benimde 2 tavsiyem olacak.
1.Kesinlikle Savciliga Suc duyurusunda bulun.(Tehdit edilgine, kendinin, ailenin hayati dehlikede, malinin yani arabanin güvende olmadigina dair).
2.Araban evinin önünde kalacaksa komsularinla konus arabani evinden rahat görecek bi yere park et ve evinden bi KAMERA sistemi ile takip et.Kayit yapmayida unutma.

Tabii baska bi secenek daha var ama biraz sacma.Aileni ve arabani bir süreligine o bölgeden uzaklastir.Ve sende daha sonra Adamlari Rambo gibi tek tek temizle.Elbette bu yöntemi secmek biraz zor.
Ama sen genede KANUNI yönden isini halletmeye calis.

Allah kolaylik versin...

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafim2002' Alıntı:
.....Elbette bu yöntemi secmek biraz zor.
Ama sen genede KANUNI yönden isini halletmeye calis.

Allah kolaylik versin...

Zaten kollektif bir akıl olan Opelim.net aracılğı ile ortalama bir hareket şekline karar verdim

..
kasko var zati,
evin önüne park edilecek,
tepkilere göre adli merciler haberdar edilecek,
(ve bundan onlarında haberi olacak)

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neler yaptin haber vermedin.Bi gelisme varmi

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buyuk sehırın sorunlarıda cok oluyor.. savcılıga dılekce vermek en mantıklısı

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi okudumda vallahi ne kadar kötü bi olay yaa sadeec yılda 1200ytl otoparka verecek ve arabsında hasarlar oluşacakkk allah yardımcısı olsun çoluğu cocuğu eşi varr inşallah halleder işinii...

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otopark Mafyasi- Son Durum

bende son durumu ifade etmek için fırsat kolluyordum.

28 inde bitecek aboneliğimi için pazar günü patronları olacak adi herifle hafif bir tartıştık. "3 günün var ama hesabını keselim al çık arabanı ama buraya koyma dedi.."
bende "koyacam arkadaş dedim.."
sonraacıma ağzı burnu kurumuş ve gerilmiş olan man kafa ,"senin için iyi olmaz" dedi..
bende "elinden geleni ardına koyma..Canıma, namusuma, evladıma malima kast edecekler için yapamayacığım şey yoktur.. unutmaki senden daha acımasızları ve daha güçlüsü hep vardır diye kestirip attım..

sonra alttan almaya çalışır gibi davrandı elemenlarıda o arada etrafta emanet aranıyordu farkettim..

e niye buraya koyuyorsun binanın yanına koy dedi (hani beni elbet ufalayabilirler orada ama rezalet çıkarsa o daha çok zarar görür, sonuçta işletme.. polis gelecek.. hesaba çekilecek.. zaten adı işgalciye çıkmış..falan filan..) tamam dedim..

hayatımda yapmadığım
bi pati ile otoparkı toza dumana katarak çıktım..:):):)ve evimden rahatça görülebilen yan sokağa koydum.

bir kapalı van araç bunların karşı tarafına yani evimin önüne parketmiş..(bunlardan habersiz)
baktım alarmı ötüp duruyor
bi kafayı uzattım baktım anası belli babası yüzelli bir eleman, arabayı tekmeliyor ki alarmı çalsın ve sahibi gelip alsın..
1 saat uğraştı cama çıktım ne oluyor dedim kaçtı gitti it yuvasını andıran kulübeye girdi..
..
neyse baktıki sahibi gelmeyecek vazgeçti..
..
sabah baktım adamın arabasının çamurlukları tekme izleri ile doluydu
zamanım olsa idi.. bekleyecek ve sahibine söyleyecektim.

arkadaş kime gidesin kiminle konuşasın.. bu hayvanların dünyadan temizlenmesi lazım.. (eminimki savcıya gitsen imzalı şikayet versen o şikayetinin fotokopsi ile kapına dikilir bu herifler)

velhasıl bir süre daha evimin önüne değilde yanına koyacağım.. ama
iyice bilenmiş vaziyetteyim.. aleme şan olsun diye birisinin ağzına gözüne girecem..

ama ahhhh oğlum......
oğluma bakıp bakıp vazgeçiyorum..

---
Allah zalimin zulmunden tüm iyileri korusun..Dayanma gücü versin..

---
gelişmeler bundan ibarettir..
----

linkte otoparkın işgal ettiği dörtyol ve evim var.

http://img134.imageshack.us/img134/2688/printscreen021es1.jpg

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana bişey deyimmi hiç birşey olmaz sen hayatına kafanı böyle şeylere takmadan devam et .

olacakla öleceğe çare yoktur bunun yanında önlem almak şarttır.senin evinin otoparkı yoksa önüne parketmene kimse karışamaz arabaya birşey olursa çağırırsın zabıt tutturursun.

kimseye bulaşmanın anlamı da yok izlersin takip edersin hakeden hakettiğini alır zaten.

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
sana bişey deyimmi hiç birşey olmaz sen hayatına kafanı böyle şeylere takmadan devam et .

olacakla öleceğe çare yoktur bunun yanında önlem almak şarttır.senin evinin otoparkı yoksa önüne parketmene kimse karışamaz arabaya birşey olursa çağırırsın zabıt tutturursun.

kimseye bulaşmanın anlamı da yok izlersin takip edersin hakeden hakettiğini alır zaten.

eyvallah kardaş..
dua edin yeter..
Allah herkesi kendisi gibi insanlarla karşılaştırsın.