Özür dilerim...........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bizlere nazar değdi galiba.Ben 1.5 seneye yakın bu sitedeyim ve böyle bir olay hiç görmedim

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Netice..............
Tek bir üye' dahi burada olmamdan dolayı rahatsızlığını belirtirse CorsaDistorsiyon'un cevabını alır almaz'ki benim için çok önemli, pılımı pırtımı toplayıp ayrılacağım. Sakın bunu yanlış anlamayın. Hiç kimsenin huzurunu bozmak istemiyorum.

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin 2007 model corsa'nızda 1 ileri ,5 geri vites var galiba...

Eğer bu cümlenin açıklamasını yapmazsan kendi mantığımla fikir yürütücem.

Buna mı takıldınız?Tüm tepkileri üzerinizde topladınız.Şimdi beni ve bir kaç üyeyi daha tekrar karşınıza almaya çalışıyorsunuz.Buna kesinlikle izin vermem.Yılların birikimi,eşsiz forum kültürünüz size hangi mantığı ileri sürdürüyorsa o şekilde anlamanız kanısındayım.Ayrıca;

Açtığınız diğer başlıkta da size verdiğim cevaba tek kelime etmeyip,burada yazmanız düşündürücü bir durum,çünkü orada sizin söylediğiniz;
(http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=12903&page=3)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1957&page=2
Ben kulaklarıma inanamadım arkadaşımın söylediklerine hasss tir len dedim olur'mu öle şey, çıkarıp gösterdi gazete küpürünü.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=12541
Yaw bu hami (oğlum gibi severim keratayı, taaa o zamandan belliydi neyse...) pek bi saaalam çocuk çıktı, acebaa Hami Şumi'yi.... ne bilim yani...?

...gibi gerek toplum ve forum ahlak'ına aykırı,gerekse de 'Dil-Türkçe' söylemleri yapan bir kişiye yakışmayan 15-20 yaşlarındak bir çocuğuni edilgen-asimile tutumunu takındığınızı deklare etmiştim.Hakkınızda birçok kişi tarafından yazılanlardan sonra bu tutumunuzu anlayabiliyorum.Ama lütfen artık.Bir süre konu açmasanız da forumun işleyişi hakkında bilgi sahibi olsanız daha iyi olmaz mı?Keza sürekli zincir yiyen konu başlıklarınız kaybolup gitmekte.

Sevgili Corsam,kimse sizden belirttiğiniz gibi bir talepte bulunmadı.Barcha isimli arkadaşımızın da söylediği gibi,sizi kaybetmek opelim.net için çok bir şey ifade etmezken,siz başka bir forum bulamazsınız böylesine tarafsız,böylesine demokratik...

Sonuç olarak;Gelin biraz daha inceleyici bir tavır takının,aramızda sizin gibi muhalif birini görmekten en çok ben zevk alırım.Farkındaysanız foruma geldiğiniz günden beri sizinle bu geceye dek hiçbir tartışmamız olmadı.Kimsenin sizi bu konularda uyarmadığını,hatanın biraz da diğer üüyelerde olduğunu söylüyorsunuz ama,ben sizi uyarmıştım.Adresi de verebilirim.Şimdi lütfen gelin başlığı forumun derinliklerine göndermek konuyu kapatın...

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki corsaDistorsiyon.....

Yılların birikimi,eşsiz forum kültürünüz size hangi mantığı ileri sürdürüyorsa o şekilde anlamanız kanısındayım.

Konuyu gerektiği gibi düşüneceğime ve nasıl hareket etmem gerekiyorsa öyle hareket edeceğime emin olabilirsin. Bu konudan hiç şüphen olmasın.....

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hukuki anlamda ücretsiz danışmanlık yardımı da yapabilirim,eğer kastetmeye çalıştığınız bu'ysa tabi...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
incir çekirdeğini doldurmayan meselerler hem kendimizi hemde forumu germeyelim sonuçta kimse bişey kazanamayacak son zamanlarda çok polemiğe giriliyor ve hemen hemen nerdeyse corsam seni hep bu tartışmaların içinde görüyorum bence hiç birine gerek yok pireye kızıp yorgan yakılmasın ben bu forumdan kim olursa olsun gitmesini istemiyorum herkes gelsin kimse gitmesin istiyorum tartışmalar kesinlikle olacak taa ki doğrular bulunana kadar ama polemik şeklinde olmasın.

corsam sen değişik bir şanzımandan bahsetmişsin
Dewilking08 de ee sonuç demiş
bunda kızacak ne var?
eee sonuç? bu devirde bu hız nasıl yapılmış bunu yapan 16 yaşındaki kişi ne olmuş bunun bundan sonraki araçlara ne gibi faydası var vs vs. bir sürü cevaplanmamış soru demek bu ....

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün gördüm bahattin yazmasamıydım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...