Özür dilerim...........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ilk açtığınız konuda , buradaki konunun ilk sayfasındaki gibi bilgi vererek bi açıklama yapsaydınız bi tartışma söz konusu olmazdı.şahsi fikrim...

keyifli forumlar...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet anlatmak istediğim buydu
güzel düşünen güzel görür güzel gören hayattan keyf alır
hepimizin işi rast gitsin

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi helal olsun ne dicemi bilemiyorum her açtığın konu hit oluyor tebrik ederim:D :D :yahoo:

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi helal olsun ne dicemi bilemiyorum her açtığın konu hit oluyor tebrik ederim:D :D :yahoo:
İnanın olayın buralara gelmesi benide çok üzdü. Ben hiç bir ard niyet düşünmeden forum kültürü diye bir şey söyledim, arkadaşlar üzerlerine alıp şahıslara indirdiler kültür meselesini. Benim şahısları yargılamak gibi bir hakkım olabilirmi, olurmu öyle şey. Hatta açıkladımda form kültürü derken ne demek istediğimi, 10 senedir üyesi olduğum çeşitli formlarda bu tür olaylardan doğan bir sürü karışıklar yaşandı. Umarım bir daha tekrarlanmaz. Benim kimseyle bir alıp veremediğim yok, sarfettiği cümleden dolayı corsaDistosiyondan başka, umarım oda bi şekilde halledilir.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kimseyle bir alıp veremediğim yok, sarfettiği cümleden dolayı corsaDistosiyondan başka, umarım oda bi şekilde halledilir.

bu hususta corsadistorsionu hakli görüyorum ama sizi de hakli görüyorum.bazi durumlarda iki tarafta hakli olabilir ama büyüklük bir tartismadan hakliyken bile vazgecip,olayin büyümesini engellemektir.inanin olaylar sakinlesince herkes karsisindakini daha iyi anlar...

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hususta corsadistorsionu hakli görüyorum ama sizi de hakli görüyorum.bazi durumlarda iki tarafta hakli olabilir ama büyüklük bir tartismadan hakliyken bile vazgecip,olayin büyümesini engellemektir.inanin olaylar sakinlesince herkes karsisindakini daha iyi anlar...

Tartışma esnasında bahsi geçen şahsın kurduğu bu cümlemi haklı çıkardığınız tarafı
Abi senin Corsa 1 ileri 5 geri'mi.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne die üzüyosunuzki birbirinizi..altı üstü bi konu..değermi hiç bu güzel arkadaşlığımızın olduğu forumumuzu sinir bozucu olaylarla üzelim...opelim.net teki arkadaşlığı kimsenin bozmasına izin vermeyelim.biz bi aileyiz tabiki tartışmalar olur ama uzatıpta birbirinizi üzmeyelim..dediğim gibi aile gibiyiz..opel ailesi..hadi kapansın konu yine güzel güzel yazışalım..

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne die üzüyosunuzki birbirinizi..altı üstü bi konu..değermi hiç bu güzel arkadaşlığımızın olduğu forumumuzu sinir bozucu olaylarla üzelim...opelim.net teki arkadaşlığı kimsenin bozmasına izin vermeyelim.biz bi aileyiz tabiki tartışmalar olur ama uzatıpta birbirinizi üzmeyelim..dediğim gibi aile gibiyiz..opel ailesi..hadi kapansın konu yine güzel güzel yazışalım..
Yok, konu benim açımdan kapanmıştır, gördüğünüz gibi msg atmaya devam ediyorum, saolsun arkadaşlarda gerekli yerlerde cevap yazıyorlar. Yine söylüyorum kimseye beni eleştirmelerinden dolayı bi kırgınlığım yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...