POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EMİRHAN06' Alıntı:
black ghost rider slm. kaç mezunusun? okul hangisi? bende polis memuruyum. birde burdan şunu üzülerek yazmak istiyorum. bizler sevilmeyen, rüşvetçi, ukala kişiler olarak görülüyoruz buna çok canım sıkılıyor. daha önce policeman nick i ile üye oldum foruma toplasan belki 10 arkadaş aramıza hoşgeldin dedi. baktım ki olmuyor şimdi emirhan06 nick i ile üye oldum belki tesadüftür ama bu üyeliğimde en az 2 katı hoşgeldin mesajı geldi. artık senin açtığın bu konuyu okuyan arkadaşlar benimde polis olduğumu anlamışlardır. gerçekten tesafdüfmü bilmiyorum ama bu duruma çok üzüldüm. bizleri sevenlerde de sevmeyenlerde de sonuçta bizimde insan ve memur olmadan önce tüm insanlar gibi bir vatandaş olduğumuzu unutmasınlar.saygılar...

Devre 178 liyim Trabzon 95 şubat mezunuyum bi arkadaş daha var calibra ismi onunla da tanış :good:

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
Kardeş kesin senin yakınlarında polis var yoksa bizi bu kadar iyi anlayamaz ve tanıyamazdın.
sizleri seviyorum. çünkü sizleri tanımak için çaba sarfettim. herkes böyle yapsa herkes sever sizi:good:

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senolbilgin74' Alıntı:
sizleri seviyorum. çünkü sizleri tanımak için çaba sarfettim. herkes böyle yapsa herkes sever sizi:good:

Sağol Şenol kardeş her hangi bir konu da sorun olursa çekinmeden sorabilirsin keşke herkes senin gibi düşünüp senin gibi yapsa:alkis:

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
black ghost rider' Alıntı:
Demek ki korkulacak bi şey yokmuş de mi arkadaşlar.:)

dun aksam arkadasimin kirmizi pontiac trans-am ramair marka araci ile dolasirken gene (gene diyorum cunku her aksam basimiza mutlaka geliyor) motorlu bir polis arkadasimiz sanki yangin varmis gibi 200 metre geriden geldi bizi durdurdu ... 2 saat ugrastirdi ... ceza kesiyim mi kesmiim mi diip duruyo ... ceza kesilecek bir durum yok olsa sizden saklamam ... tutturdu arkadas kessemmi kesmesemmi diye 2 saat yalvartti bizi ... eline ne gecti anlamadim ama durup durup dururken keyfimiz kacti ... :mad: :mad:

bazen denk geliyor bu tip GENC'ler ama maksatlari nedir anlamak mumkun degil ... :cool:

Jandarma emin olunki bu konuda cok daha anlayisli.. daha yeni karasudan donerken cuma aksami karasu-sakarya yolu arasi (bilmeyenler vardir silenin 2 serit yolu gibi dusunun cift git cift gel) 171 ile radara girdim .. arabamin muaynesi gecmisbuda cabasi .... sadece rica ettim lutfen ceza kesmeyin diye adam sadece babami aramami ve 171 le radara girdigimi solememi istedi ve bende yaptim aldim arabami gittim .. biraz peder firca atti ama ne ceza ne baglama ... bir polis cevirmesi olsaydi yayan gelirdim eve ... kimse aksini idda etmez sanirim ...

:cool: :cool:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Levent cim iyi hoş yazmışsın ama bahsettiğin yolda hız sınırı sanırım 90km/s Jandarma bir güzellik yapmış ve ceza yazmamış.170km hız bizlere normal gelsede,yasal sınırın oldukça üstünde..Seni çeviren Polis olsaydı ve ceza yazsaydı bu durumda Polis kötümü olacaktı? Biz kurallara harfiyen uyarsak ( poliste gerçekten çok cins biri değilse ) Polis ceza yazmak için bir sebep bulamaz..

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
dragon' Alıntı:
Levent cim iyi hoş yazmışsın ama bahsettiğin yolda hız sınırı sanırım 90km/s Jandarma bir güzellik yapmış ve ceza yazmamış.170km hız bizlere normal gelsede,yasal sınırın oldukça üstünde..Seni çeviren Polis olsaydı ve ceza yazsaydı bu durumda Polis kötümü olacaktı? Biz kurallara harfiyen uyarsak ( poliste gerçekten çok cins biri değilse ) Polis ceza yazmak için bir sebep bulamaz..

arka stoplarim orjinalden farkli biliyosun yavuz abi arabmi gordun bir uc var genis agizli ama sadece uc ... gecen ay ciftehavuzlarda kosiflerin onundeki cevirmede 101 ytl ceza yazdilar az daha arabami bagliyolardi farlari degistirmisim diye .... adama yapma etme ogrenciyim diyorum adam bana ben 10 kusur senelik polisim benim altimda opel yok sen nasil ogrencisin diyor... bu hangi kapiya cikiyor yavuz abi .... :eek:

En cok guldugum seyde 3 kere egsozdan ceza yedim ve hepsinde farkli sey yaziyo euhehu scanner olsada koyabilsem .. :kop:

1)abarthi egsoz
2)abart egsoz
3)abarth egsoz ...

gel buyur burdan yak ne yazdiklarini kendileride bilmiyor ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...