POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merkez-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu şekilde kötü davranan insanlar sadece polis'te değil tüm kamuda çalışanların içinde var Allah'tan korkan bir insan hakkı olmayan birşeyi asala talep edemez daha çok polisle muhatap olduğumuz için onları görüyoruz bir yakınımın resmi bir kurumda işi vardı nekadar uğraştı ama sonunda oda çorbayı!!!! içirdi.

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi kamu dairesine gittiğinizde nüfüs tapu vergi vs hangi memur sizi oturtupta çay ısmarladı. insanın yüzüne bakmıyorlar ordaki memurlar. bir iş,niz olsun karakola gidin polis buyrun beyfendi nasıl yardımcı olabilirim diyor ve çayınız geliyor. yok diyenlere idda ediyorum.

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi devlet memuru buyrun beyfendi diyor. Ama trafik polisi bizleri durdurunca yanımıza gelir gelmez iyi günler beyfendi diyor.kırmızı işıkta geçtiniz,hızlı gidiyorsunuzvb. suçumuzu söylüyor.ama kendini bilmez bazı vatandaşlar 100 ytl den yırtmak için 10 -20 neyse teklif yapıyor. polisleri tabiki çoook az kısmını bu yola teşvik eden kim. tabiki bizler. öde kardeşim cezanı tıpış tıpış git. noksan araçla trafiğe çıkıpta çamur atmayalım. poliste bir insan.ama şaşırtanlara ne demeli

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her meslekte iyi insanlar olduğu gibi çürük yumurtalar da olabilir...
insan aksam yatağa yattığında rahat uyuyabiliyorsa sorun yoktur zaten...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra_06' Alıntı:
arkadaşlar öncelikle bende bi polisim bende çok gencim ve altımda iyi kötü calibram var komplekse falan girmedim hiç girmemde.yani sadece bu meslekte değil bütün mesleklerde de çürük domatesler vardır ama genelleme yapmak yanlıştır.eminim ki polise derdinizi düzgün bi şekilde anlattığınızda size yardımcı olacaktır.hepimiz insanız halden anlarız paylaşırız bizler sizler için varız bu ülke için gece gündüz çalışıyoruz ama lütfen genelleme yapmayın,çünkü ben diğer meslek grupları için genelleme yapmıyorum kötü yönlerini gördüğüm halde.herşey insanın içinde biter arkadaşlar...
Devre aramıza hoş geldin bu arada:good:

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senolbilgin74' Alıntı:
bir iyilik yapalım eleştiri yapacağımıza, içişleri bakanlığını email yağmuruna tutalım da polislere daha iyi imkanlar verilmesini isteyelim.

Kardeş kesin senin yakınlarında polis var yoksa bizi bu kadar iyi anlayamaz ve tanıyamazdın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...