POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn' Alıntı:
Diretseydin derken nasıl yanii.15 dk dil döktüm adamlara elinde dokunmatik ekran bir alet vardı ruhsat bilgilerini oraya girip bişeyler yapıyordu normal bir devriye gezen polis ceza kesemezmi diyorsun yanii bizde bilelimde ona göre davranalım sevgili abiciğim, bu para delisi insanların yüzünden polislerimizin hepsine küfetmeyelim,haklarımızı tam olarak bilelim ona göre davranıp haksız yere ceza yemeyelim ...Rüşvet vermeyelim...günde kazandığımızı dönüş yolunda rüşvet diye vermeyelim...

Kardeş o elindeki alet tablet bilgisayar eğer o polis siyah şapkalıysa senin ve arabanın aranması olup olmadığına bakar.
Ama eğer trafik polisiyse sürücü belgenide kontrol eder eksiğini bulursa ceza da yazar.
Ama asayiş polisinin ceza yazma yetkisi ve makbuzu yoktur.
Türkiye de cezayı bir hakim birde trafik polisi keser

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ben eniştemin benzer bir olayda ceza yediğini duymuştum normal polislerle trafikte nerdeyse çarpıyormuş adamlar dikkatsiz araç kullanıyor diye trafik polisine telsizle anons edip çağırıyor ve ceza kestiriyor...Bu da olabilirdi yani adam uğraşmak istedikten sonra...Aslında bende uğraşmak istesem başsavcı tanıdığım falan var ama hiç sevmem böyle şeyleri hatta haberlerde falan duyunca kufredierim millletvekili tanıdığım var falan diyenlere ama işte keklemessen kekliyorlar adamı :D

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn' Alıntı:
Aslında ben eniştemin benzer bir olayda ceza yediğini duymuştum normal polislerle trafikte nerdeyse çarpıyormuş adamlar dikkatsiz araç kullanıyor diye trafik polisine telsizle anons edip çağırıyor ve ceza kestiriyor...Bu da olabilirdi yani adam uğraşmak istedikten sonra...Aslında bende uğraşmak istesem başsavcı tanıdığım falan var ama hiç sevmem böyle şeyleri hatta haberlerde falan duyunca kufredierim millletvekili tanıdığım var falan diyenlere ama işte keklemessen kekliyorlar adamı :D

İyi de yapıyosun bence ama uğraşacaklarını zannetmiyorum.

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse sayende en azından ceza yemememiz gereken yerde pusu kurup bekleyen kurtlara gündeliğimizi kaptırmayız teşekkürler...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
konu kapansin yaaa sonu yokk...

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polis Iyidir Arkadaşlar Polisten Gerçekten Korkmaniz Gereken Birşey Varsa Korkulur Zaten...

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle bende bi polisim bende çok gencim ve altımda iyi kötü calibram var komplekse falan girmedim hiç girmemde.yani sadece bu meslekte değil bütün mesleklerde de çürük domatesler vardır ama genelleme yapmak yanlıştır.eminim ki polise derdinizi düzgün bi şekilde anlattığınızda size yardımcı olacaktır.hepimiz insanız halden anlarız paylaşırız bizler sizler için varız bu ülke için gece gündüz çalışıyoruz ama lütfen genelleme yapmayın,çünkü ben diğer meslek grupları için genelleme yapmıyorum kötü yönlerini gördüğüm halde.herşey insanın içinde biter arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...