POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkum006' Alıntı:
bu olay hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?

Mahkum006 ne dememi bekliyorsun ?
Bi kere bende dahil olmak üzere tüm motorcular güneş gözlüğü ve foster dediğimiz kulaklıklı telsiz mikrofonu takar çoğu artistik olduğunu zanneder ama motosiklet üzerinde iken o hızla gözüne kaçan sinek, toz ve mikrobun haddi hesabı yok. Kulaklıklı mikrofon ise telsizin sesini duyamadığımız için yani dışarıdan gözüktüğü gibi değil.
Sonra arkadaşının arabasının modifiyeli olmadığını her polis anlamayabilir. Ayrıca biliyorsun ki kızılay ankaranın başkenti ve daha sıkı denetim oluyor.

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senolbilgin74' Alıntı:
zaten bütün ön yargılar vatandaşın polie yaklaşmamasından kaynaklanıyor.polislerle arkadaşlık kurunca onların nasıl iyi insanlar olduğunu daha iyi anlayabiliriz
Sağol şenol kardeş bu sitede sen ve bir kaç kişi dışında beni pek anlayan yok galiba.
Genelde polise karşı bir düşmanlık var:mad:

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
New Astra' Alıntı:
kurallara uyduktan sonra istediginiz polis istedigi gibi olsun önemli değil.. niye araba kullaniyorsun diye ceza yazamazlar ya.. kaldiki polisler hakkında yapilan bu yorumlarda hepsini baglamaz her kurumda oldugu gibi onlarin icindede iyisi we kötüsü mutlaka olacaktir.. önmeli olan kötülerin azinlikta olmasi

Katılıyorum kardeş güzel bir yazı:good:

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
konu da bu kadar agır eleştiri yapılacak bişiy yoktu ama yapılmış
polis olmazsa arkamıza bakmadan yürüyemeyiz kötüsüde var eyvallah ama bi polis aracı sınırlı yakıtla devriye atıyor birilerini kovalarken benzini biten benzini yok diye dolaşamıyan memurlarımız ve ekip araçlarımız var elinde benzin bidonu otobanda yay benzin almaya giderken araba çarpıp ölen polislerimiz var.bazı durumlarda onlarada bi yerde hak vermek lazım
ama 9 adet catal ine var 10. yok diye 45 ytl jandarmadan ceza yemiş biriyim ben ve çok ciddi kaza anında rapor için geldi ama ine sordu gıcıklık yapan var ama o gıcıklık yapanlara bi bakmışsınız duacıyız başka yerde güzellik yapabiliyor

ama ne olursa olsun konu bu kadar agır eleştiri haketmiyor bence bu konu kapansa daha hayırlı

aga kardeş bazen güzel konuşuyon da sanki bazen de batıyon gibime geliyo ama bence ön yargılı olma derim ben.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
aga kardeş bazen güzel konuşuyon da sanki bazen de batıyon gibime geliyo ama bence ön yargılı olma derim ben.

ee abicim diyorum ya hep kötü degiller iyisini met ettim kötüsünü karaladım çelişki degil yani ama asayiş ceza yazmaz dimişsin yaw bu adamlar trafik çagırıyo yazamazsın diyince burası istanbul en erken 1 saatte gelen trafik polisi yzıyo cezayı valla trafik harici asayiş araştırma severler beni bensiz yapamazlar yaww ..

bu arada muanem bitti korkuyom artık polisten bu günki gazeteci cinayet sonrası bayaa uygulama var gece dışarı çıkamıyıcaz gene muaneden baglanmak iyi olmazz dimi

ben tansu cillerin tarihsel degeri olan lafını herkese hatırlatmak isterim

bu vatan bu millet için kurşun atanda , yiyende şereflidir..

polis istemesede rüşvet teklif ettigimiz oluyor

ama isyan ettigimzde oluyor tabi sucumuz olmazsa bişiy yazamaz baglayamaz ama isteyince jant ebadından bile yazar valla marka ablem iptalide var bide

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
ee abicim diyorum ya hep kötü degiller iyisini met ettim kötüsünü karaladım çelişki degil yani ama asayiş ceza yazmaz dimişsin yaw bu adamlar trafik çagırıyo yazamazsın diyince burası istanbul en erken 1 saatte gelen trafik polisi yzıyo cezayı valla trafik harici asayiş araştırma severler beni bensiz yapamazlar yaww ..

bu arada muanem bitti korkuyom artık polisten bu günki gazeteci cinayet sonrası bayaa uygulama var gece dışarı çıkamıyıcaz gene muaneden baglanmak iyi olmazz dimi

ben tansu cillerin tarihsel degeri olan lafını herkese hatırlatmak isterim

bu vatan bu millet için kurşun atanda , yiyende şereflidir..

polis istemesede rüşvet teklif ettigimiz oluyor

ama isyan ettigimzde oluyor tabi sucumuz olmazsa bişiy yazamaz baglayamaz ama isteyince jant ebadından bile yazar valla marka ablem iptalide var bide

Muayeneden parka gidebilirsin 52 YTL cezası var artı park ama parktan çabuk çıkarsın EK-33 adlı bir belge var o düzenlenip bırakılıyorsun ama 1 hafta içerisinde muayeneni yaptırıp otoparka tekrar gidip düşümünü yaptırıyorsun yoksa arabanın ülke çapında aranması çıkıyor sonrası ....

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayeneden parka gidebilirsin 52 YTL cezası var artı park ama parktan çabuk çıkarsın EK-33 adlı bir belge var o düzenlenip bırakılıyorsun ama 1 hafta içerisinde muayeneni yaptırıp otoparka tekrar gidip düşümünü yaptırıyorsun yoksa arabanın ülke çapında aranması çıkıyor sonrası ....

bu yeni uygulamamı daha önce ek 1 vardı yanlış hatırlamıyorsam ama böyle iyi olmuş ya valla çok teşekkür ederim bi vakit bulsam yaptırıcam ama

bagdat caddesinde cevirdiler polis muanen bitmiş dedi şaşırdım 7 ay oldu alalı nasıl olur diye allahtan makara kukara yaptık bıraktı megerse 3. yılda bitermiş yeni araç muanesi benim aldıgımda 2 yıl 3 aylıkmış araç :) onuda ögrendim
umarım yazdıklarımıza kırılmıyorsundur meslektaşların bilsen senin bu mücedeleni varya abicim hepimize cevap veriyosun valla tebrikler saygılar..

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
bu yeni uygulamamı daha önce ek 1 vardı yanlış hatırlamıyorsam ama böyle iyi olmuş ya valla çok teşekkür ederim bi vakit bulsam yaptırıcam ama

bagdat caddesinde cevirdiler polis muanen bitmiş dedi şaşırdım 7 ay oldu alalı nasıl olur diye allahtan makara kukara yaptık bıraktı megerse 3. yılda bitermiş yeni araç muanesi benim aldıgımda 2 yıl 3 aylıkmış araç :) onuda ögrendim
umarım yazdıklarımıza kırılmıyorsundur meslektaşların bilsen senin bu mücedeleni varya abicim hepimize cevap veriyosun valla tebrikler saygılar..

Sağol aga
Ek-1 arabanın devri esnasında doldurulan fuzuli bir evrak olmasına rağmen hala var
Bu dediğim Ek-33 1 Ocak 2005de çıktı.

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sende onlarda yanlış yapmışsınız babacan biraz diretseydin keşke asayiş ve karakol polisinin ceza yazma gibi bir yetkisi yoktu.

Diretseydin derken nasıl yanii.15 dk dil döktüm adamlara elinde dokunmatik ekran bir alet vardı ruhsat bilgilerini oraya girip bişeyler yapıyordu normal bir devriye gezen polis ceza kesemezmi diyorsun yanii bizde bilelimde ona göre davranalım sevgili abiciğim, bu para delisi insanların yüzünden polislerimizin hepsine küfetmeyelim,haklarımızı tam olarak bilelim ona göre davranıp haksız yere ceza yemeyelim ...Rüşvet vermeyelim...günde kazandığımızı dönüş yolunda rüşvet diye vermeyelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...