POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
türkiye b....... tan bi memleket. polis arkadaşımız ender kişilerden biri demek.......... KULPA RADAR KOYUP 115 YAPTIK DİYE CEZA KESMELERİ DE KUSURA BAKMASINLAR YANİ AĞZIMI AÇMIYCAM.RAMPAYI ÇIKMAK İÇİN GAZLIYOSUN RAMPANIN TEPESİNDE ŞAKKK RADAR BU MU ADALET.MİLLET AVRUPADA 250 BASIYO OTOYOLDA BİŞEY YOK BURDA NİYE BOYLE YA 15 KM FAZLADAN İÇİN CEZA MI KESİLİR??? HEMDE RAMPADA?????

arkadaşım kurallara uymadıgını itiraf edıyorsun
ayrıca memeleketıde begenmiyorsan ne deyım yani
ayrıca agzını acsan nasıl konısırdun dıye merak edıyorum
iyiki agzını acmamişssın yaw

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurallara uyalaım arkadaşlar ozaman en az sorunu yasarız
sorun cıkarsada şikayetci olun rüşvet ısteyenı şikayet edın. o kadar
çürük domatesler ayıklansın

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
türkiye b....... tan bi memleket. polis arkadaşımız ender kişilerden biri demek.......... KULPA RADAR KOYUP 115 YAPTIK DİYE CEZA KESMELERİ DE KUSURA BAKMASINLAR YANİ AĞZIMI AÇMIYCAM.RAMPAYI ÇIKMAK İÇİN GAZLIYOSUN RAMPANIN TEPESİNDE ŞAKKK RADAR BU MU ADALET.MİLLET AVRUPADA 250 BASIYO OTOYOLDA BİŞEY YOK BURDA NİYE BOYLE YA 15 KM FAZLADAN İÇİN CEZA MI KESİLİR??? HEMDE RAMPADA?????

konu da bu kadar agır eleştiri yapılacak bişiy yoktu ama yapılmış
polis olmazsa arkamıza bakmadan yürüyemeyiz kötüsüde var eyvallah ama bi polis aracı sınırlı yakıtla devriye atıyor birilerini kovalarken benzini biten benzini yok diye dolaşamıyan memurlarımız ve ekip araçlarımız var elinde benzin bidonu otobanda yay benzin almaya giderken araba çarpıp ölen polislerimiz var.bazı durumlarda onlarada bi yerde hak vermek lazım
ama 9 adet catal ine var 10. yok diye 45 ytl jandarmadan ceza yemiş biriyim ben ve çok ciddi kaza anında rapor için geldi ama ine sordu gıcıklık yapan var ama o gıcıklık yapanlara bi bakmışsınız duacıyız başka yerde güzellik yapabiliyor

ama ne olursa olsun konu bu kadar agır eleştiri haketmiyor bence bu konu kapansa daha hayırlı

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Bizim ülkemizde maalesef işler böyle yürüyor ama bunun güzel vatanımızla hiçbir alakası yok..

+58

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis olan arkadaşa bi sorum var... sis farı yakmak yazak... cezası var.. bunun sebebide göz alması olarak gösteriliyor... bence bu bi bahane... arabanızın normal kısa farlarını ve sislerini yakın.. ve arabanın 20 metre karşısına geçin bakın... hangisi göz alıyor.. sisler mi yoksa kısalar mı?

sislerin özelliği alttan aydınlatma yaparak sisli havalarda görüşü sağlamaktır... eğer göz alsaydı onun adı sis farı olmazdı...

havanın sisli olduğu göreceli bi kavram bence.. bana göre sislidir, polis'e göre açıktır... bunun bi değeri var mı? araçlarda sisin yoğunluğunu ölçen bi sistem yok...

amerikada'ki gibi her yaptığımız modifiyeyi ruhsata işletme şansı versinler bize o zaman...

semtuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insandan can cıkar huy cıkmaz miş
bence 5 parmagın 4 üde bir (trafikciler icin konusuyorum)

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkum006' Alıntı:
polis olan arkadaşa bi sorum var... sis farı yakmak yazak... cezası var.. bunun sebebide göz alması olarak gösteriliyor... bence bu bi bahane... arabanızın normal kısa farlarını ve sislerini yakın.. ve arabanın 20 metre karşısına geçin bakın... hangisi göz alıyor.. sisler mi yoksa kısalar mı?

sislerin özelliği alttan aydınlatma yaparak sisli havalarda görüşü sağlamaktır... eğer göz alsaydı onun adı sis farı olmazdı...

havanın sisli olduğu göreceli bi kavram bence.. bana göre sislidir, polis'e göre açıktır... bunun bi değeri var mı? araçlarda sisin yoğunluğunu ölçen bi sistem yok...

amerikada'ki gibi her yaptığımız modifiyeyi ruhsata işletme şansı versinler bize o zaman...

hayretle okudum şu yazınızı.
bu kadar SİS nası göreceli oluyor?

"Kısa farlar sislerden fazla göz alıyor" sözünüz..
YAPMAYIN.

SİS farı şahsen benim gözümü alıyor ve ben sis haricinde KESİNLİKLE kullanmıyorum.

İnsanlar kuralları uymamak için bahane uydurmamalılar bence, birazda kendilerini kurallara göre yontması lazım.
yoksa böyle komik yorumlar yapılabiliyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...