POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
Kardeş kusura bakma ama ülkeme b...tan dedirtmem. Bu vatan uğruna benim ve bir çok arkadaşımın ataları kanlarını döküp şehit olmuşlar kusura bakma ama gavur memleketleri ile karıştırma.
Polis in sana karşı bir hatası olduysa ülkeye mal etme.Burası Türkiye 550 milletvekili hız sınırını 90 km/h koymuş Poliste sana %10 yanılma payı vermiş yani 99 km/h üstünde yakalanırsan cezayı yersin. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğünün sitesine de girerseniz (egm.gov.tr) radarların yerlerini görebilirsiniz. Ayrıca radarlar tuzak değil göstere göstere yapılıyor amaç ceza yazmak değil caydırıcılıktır.Aydınlatıcı olabildim mi bilemiyorum. Bu arada kalbinizi de kırdıysam özür dilerim. Bence Polise değişik bir açıdan yaklaşarak arkadaş olmaya çalışın göreceksin hepsi iyi insanlardır.

hemşerim MEMLEKETİN düzenine diyorum kokuşukluğuna iki yüzlülüğüne zayıf taraflı iş yapma zihniyetine hile hurda yapılmasına diyorum YOKSA BAŞIMIN TACI.BİŞEY TÜKÜRMEDİM ZATEN VE ONU DA YALAMIYORUM ama gerçek bu.bence pek agız bukecek bişey yok hepimiz bazen olumsuz bir olay karşısında boyle diyoruzdur yapmayın şimdi

ressam0638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konu polis olunca bazı ağızlardan yanlış açıklamalar çıkıyor,önce polise olan önyargımızı değiştirmeliyiz.polis durduk yerde ceza yazmaz eksiğin veya hatan varsa polisin kanunlar çerçevesinde ve ona verilen yetkiler ile ceza yazar ve ceza paraları polisin cebine değil devletin kasasına gider.mutlaka parmakla sayılı kendini geliştirememiş polisimiz de var ama ;önce kendimizde aramalıyız, beklentilerimizin hepsi var mı bizlerde ki karşımızdan bekliyoruz acaba bizler de hiç hata yok mu?doğru olan sadece bizler miyiz? TÜRKİYE mi ve polisimi seviyorum arkadaş.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis asayiş 10 numara çok alkışlıyorum . ama rampanın hemen burnuna radar koymanın etik olarak yanlış olduğunu ve biraz fazla tilkice olduğunu duşunuyorum.oraya radar konmamalı opelciler.bu sürücülerin kesesini boşaltmaktan başka bişey değil

ressam0638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başta BLACK GHOST RİDER ve onun gibi vatanını ve polisini seven diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.saygılar....ressam06

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ressam0638' Alıntı:
başta BLACK GHOST RİDER ve onun gibi vatanını ve polisini seven diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.saygılar....ressam06

bende......bana ceza yazılacaksa black ghost yazsın:D :D :D . insan dürüstlükten hiçbişey kaybetmez

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
polis asayiş 10 numara çok alkışlıyorum . ama rampanın hemen burnuna radar koymanın etik olarak yanlış olduğunu ve biraz fazla tilkice olduğunu duşunuyorum.oraya radar konmamalı opelciler.bu sürücülerin kesesini boşaltmaktan başka bişey değil

kurallara uy kesen boşalmasın 5 yıldır (ehliyetli) araç kullanıyorum 1 kere bile ceza yemedim. ben yemiyosam sizde yemeyebilirsiniz dimi?

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç yeni nesil polise raslamadım .Hepsi çorbacı bazılarıda havyar ve şampanya parası bilem istiyolar

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
redhead' Alıntı:
Hiç yeni nesil polise raslamadım .Hepsi çorbacı bazılarıda havyar ve şampanya parası bilem istiyolar

Kurallara uyarsan çorbayı kendin içersin,bu kadar basit.. Ayrıca konu rüşvetse verende enaz alan kadar suçludur :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...