Schumacher dönüyor

onur1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estahfurullah ben anlamamışımdır .

neyse zaten belli neden katıldığı tamamen reklam kampanyası daha üstüne bişey yazmaya gerek yok.

aynen öle kardeşim.hatta boşver böle daha iyi oldu iyi yada kötü formulaya yorum getiriyoruz bunuda schumi sağlıyor.insanlar gercekten o ve onun gibileri cok özledi.dikkat etmişindir sende onun olmadığı son 3 senedir polemiklerle geçti formula.yok mclaren ferrarinin şu bölümünü çaldı yok motorunda bişiler oldugu kanıtlandı yok o ona bunu dedi vs vs..eskiden böyle değildi tampon tampona yarış biterdi beee off ne günlerdi..hatta sende hatırlarsın belki.birgün hakkinen schumiyi son 20 tur kala geçmişti ve bayada farkı acmıştı neyse son 1 tur kala adamın benzini bitti ve schumi hakkinenin yanından tebessümle geçti :) bunları yaşatıcak agresif yarışçılara şiddetle ihtiyacımız var :/ bilmem katılırmısın..

onur1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
david coulthard :) en azından montoya kalsaydıda heycanımız kaybolmazdı.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim ne derse desin, Ferrarinin yeni takım patronları beceriksizin teki.Bunun kanıtı ie alanso ve massa nın pit girişinde birbiri ile dalaşması.Adamlarda kesinlikle takım ruhu yok.Ferrari pilotlarının ise son 3 senedir takım olarak yarıştığını da hiç görmedim.Çünkü yeni takım patronları kimi gözüne kestirirse onun üzerine oynayıp reklam peşine düşüyorlar.Şu anda raikonen e yaptıklarını massaya yapıyorlar çünkü alanso nun ismi bir reklam objesi olarak kullanıyorlar.Ferrari de takım ruhu yok.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi gözlemim olarak şunu söyleyebilirim, raikonen alkol ve karı kız düşkünü olsa da, pistte en iyiyi yapan bir insandı.13. sıradan 5. liğe yerleştiği yarışlar oldu.Bunu herkes yapamaz.Fakat takım raikoneni son sezonun başında gözden çıkarmıştı.İyi hatırlayalım daha sezon başlamadan ferrarinin F1 patronu basına açıklama yapıp raikonenle yollarımızı ayırdık demişti.Söylesenize sizin hakkınızda böyle bir açıklama yapılsa ve takımdan dışlansanız sizde raikonen in yaptığını yapmazmıydınız?Ben raikonen in ferrari tarafından harcandığına kesinlikle inanıyorum.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes GP güncellemeleriden sonra ve yeni motor kapağını taktıktan sonra oldukce hızlanmış. Ağırlık ve denge sorunuda bir miktar halledilmiş gibi görünüyor. Efsane yavaş yavaş tempo tutmaya başladı. Antreman turlarında ilk 3 içinde yer aldı. Yarın sıralama turlarında ilk 2 çizgiden birini kapabilir. Pazar günü podyumun tepesine çıkabilir inşallah.