shell smart cardla ilgili?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki kampanyada vardıda şu anda 5 tl yok. Eylül ayının sanıyorum 5i ile 29 u arasındada 3 e katlama olayı vardı zaten bütün shell istasyonlarındaki pompa duvarı reklamlarındada mevcuttu :) Ben yararlandım şahsen. Kartı istasyonda money özellike shell club card a çevirdiler. Anneme veriyorum alışverişe giderkende oradan çektiriyor. Ordada aldıklarınızdan puan oluşuyor. Ayrıca benzınle aldıgınız puanlarda money olarak değerlendirilebiliyo. Benım suanda 50 tl gibi alışveriş hakkım varmıs gecen kasadaki kız öyle dedi 1 money = 1 tl sanıyorum.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki kampanyada vardıda şu anda 5 tl yok. Eylül ayının sanıyorum 5i ile 29 u arasındada 3 e katlama olayı vardı zaten bütün shell istasyonlarındaki pompa duvarı reklamlarındada mevcuttu :) Ben yararlandım şahsen. Kartı istasyonda money özellike shell club card a çevirdiler. Anneme veriyorum alışverişe giderkende oradan çektiriyor. Ordada aldıklarınızdan puan oluşuyor. Ayrıca benzınle aldıgınız puanlarda money olarak değerlendirilebiliyo. Benım suanda 50 tl gibi alışveriş hakkım varmıs gecen kasadaki kız öyle dedi 1 money = 1 tl sanıyorum.
kazandığınız 50tl ile yakıt da alınabiliyor mu?eğer öyleyse baya iyiymiş bu money:cool:

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok o normalde benım bahsettıgım 50 tl toplamda shell puan olarak 2500 e falan denk gelıyor. Birikmiş yani, onlarlada sanıyorum ki 250 puana 10 tl şeklinde benzin alınabiliyordu bi ara su anda aynı kampanya yok sanırım.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar kampanya devam edıyor buugn 50 tl benzın aldım belesten :) her 300 puana 5 tl benzın verıyorlar

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün başka bir istasyona tekrar sordum bu olayı ve ekim ayı içerisinde alınan 100tl lik yakıt için kartımıza 5tl lik puan yüklenecekmiş.yani kampanya doğru.bilginize..