sıralı sistem lpg alacağım

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
değerli forum arkadaşlarım mahallede komsum olan arkadaşım klendi seat toledo aracından lavato marka sıralı sistem lpgsini söktürmüş aracı sattığı için bana ilker istersen sen al dedi 500 lira istiyor ama ruhsata işletmek istersen fatura kestirmen gerek dedi bizim dukkanın yakınında sıralı sistem lpg dönüşüm noktası var oraya danıştım adam montaj için 150 lira fatura için 150 lia kdv alırım dedi malzeme oldu 800 lira daha görünmeyen masraflar haric fiyat normalmi alayımmı yoksa pazarlık yapmalımıyım 2. el lpg tavsiye edermisininz:eek:

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım zaten şuan herşey dahil 900 veriyorlar sıfır ama sana yine 800 900 patlar hemde ikinci el olucak ister istemez garanti dışı ama obur turlu taktırısan en azından garantisi var 990 /10 taksit yapıyorlar senbilirsin yinede

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ikjinci elide alma sıfırını da, şimdiye kadar kimden duyduysam hiçkimse enjeksiyonlu araçta lpg den memnun değil. muhakkak bi sorun çıkarıyo.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Aksine ben sirali sistemde çok memnunum.atiker marka kullaniyorum.kimseyi yalniş yönlendirmek de istemem .selamlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atıker kullanıyorum mumnunum km 35 krs yakmak var 170 krs yakmak var aradakı farkı sız dusunun.atıkerde 900 tl cekmıstı fıyatları taktırın bence

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun gazın kendisinde değil, belirli bir plan üzerine kurulmuş bir sistemin sürekli iki farklı yönetime tabi tutulup durması. bir benzin bir gaz, bir benzin bir gaz. biri yapar, biri bozar misali. dikiş tutmuyor yani. sorun yaşamayanlar umarım yaşamamaya devam ederler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni her zaman yenidir. Bu tür malzemeler malum Allah yapısı değil kul yapısıdır. Sonuçta mekanik bir donanımın ne zaman nerede arızalanacağı belli olmaz. Arıza falan yapar, kafan karışır, komşunla aran açılır. Zaten arada da fazla da bir fiyat farkı yok, ver biraz daha para garantili yeni bir malın sahibi ol, komşunla da dostluğun baki kalsın. Formda buna benzer bir anlaşmazlık olmuştu. İki taraf da yoktan yere üzülmüştü.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Yeni her zaman yenidir. Bu tür malzemeler malum Allah yapısı değil kul yapısıdır. Sonuçta mekanik bir donanımın ne zaman nerede arızalanacağı belli olmaz. Arıza falan yapar, kafan karışır, komşunla aran açılır. Zaten arada da fazla da bir fiyat farkı yok, ver biraz daha para garantili yeni bir malın sahibi ol, komşunla da dostluğun baki kalsın. Formda buna benzer bir anlaşmazlık olmuştu. İki taraf da yoktan yere üzülmüştü.
bende öyle düşünüyorum savaş abi hani indirim yap desem 100 lira daha indirecek yenisi ile ikin ci el arasındaki fark ne yaparsan yap 200lira olacak o kadar fark için değmez yani git sıfır al bişey oldumu git takan servise konuşma hakkın olsun yani

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha masraf bu kadarla bitmiyor. mühendisler odasına proje çizdirmen gerekecek. orasıda iyi para alır senden. sonra sızdırmazlık testi, muayene ve ruhsata işletmeye de bi 500 tl alacaklar.
haa diyeceksinki yeni alsam bunlar olmayacakmı.. sızdırmazlık testi, muayene ve ruhsata işletme olacak tabi... ama mühendisler odası proje çizimi sıfır takılan tüpün fiyatının içinde...
bence ikinci el kesinlikle alma. elinde patlar valla.. işletemezsin ruhsata..

brc lpg kiti kullanıyorum. allaha şükür daha tık bile demedi. lpg arabayı bozmaz arkadaşlar.