sıralı sistem lpg alacağım

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
eğer orjinal lovato ise yenisi 1400-1500 ytl den aşağıya değildir ve kalitesi hiçbirzaman 1000 ytl lik kitlerle bir olmaz; fiyat kıyaslaması yaparken aynı markanın fiyatıyla kıyaslama yapın; kullanılan enjektör tipi ve ecunun üzerindeki ayarların ellemi yoksa otomatikman mı yapıldığı bence yakıt konusunda en önemli faktör...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün taktırdım. 40lt depo takıldı 35 lt gaz aldı. yaklaşık 30 km yol yaptım bi sorun yok. performansında bi düşüş yok. ancak gaza basarken sanki hafif silkeliyor. fakat bu ilk gaza basarken oluyor. bilmiyorum belkide pisikolojik olabilir

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün taktırdım. 40lt depo takıldı 35 lt gaz aldı. yaklaşık 30 km yol yaptım bi sorun yok. performansında bi düşüş yok. ancak gaza basarken sanki hafif silkeliyor. fakat bu ilk gaza basarken oluyor. bilmiyorum belkide pisikolojik olabilir
Hayırlısı olsun. Silkeleme arada bende de oluyor. Fazla takmamak lazım. Pompaya yanaşınca aklıma bile gelmiyor. :D

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
silkeleme birazda buji ve kablolarına bağlı.kontrol ederseniz iyi olur

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silkeleme birazda buji ve kablolarına bağlı.kontrol ederseniz iyi olur
silkeleme normalde olmuyor. mesala rampa aşağı giderken ayagınızı gaz dan çekiyoruzya tekrar gaza basarken çok hafif silkeleme yapıyor. kafaya takacak kadar değil. inşallah en büyük sorunumuz bu olur. ustayı herkes met ediyor umarım bizde memnun kalırız.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 06.06.2009 tarihi itibariyle atiker sıralı sistem taktırdım. şehir içinde yakıt yönünden fazla avantajım yok çünkü burası küçük bir yer olması dolayısı ile gideceğim yerin yarısında ancak tüpe geçiyor. samsundan gelirken full le miştim. sinop a gelince tekrar fulledim 13,7 kr yaktı . (gaz burda 1.76 TL) sizce yakıtı nasıl dahada düşermi. 185 km de 25.5 TL ancak 185 km nin yaklaşık 50 km si virazlı rapma .