sıralı sistem lpg alacağım

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nasıp ederse bende yarın atiker taktırıyorum bafrada aksular otogaz da . 100 peşin 900 e. geri kalan 800 10 taksit. proje fiyata dahilmiş. kelebek bogazını falanda takarken temizliyorlarmış. benim başka ne masrafım olur. 25 sızdırmazlık raporu zaten muayenesi bitmek üzere 60-70 de sanırım emniyet alıyormuş. inşallah atikerden memnun kalırız. tecrübeli arkadaşlar montaj esnasında nelere dikkat edeyim

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
gaz bağlantılarında tel değil kalın kelepçe kullanmaları,becerebilirlerse t tabir edilen parçayı kullanmadan kalorifer ve su tesisatını oynamadan su bağlantısını gerçekleştirmelerine.şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.selamlar

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz bağlantılarında tel değil kalın kelepçe kullanmaları,becerebilirlerse t tabir edilen parçayı kullanmadan kalorifer ve su tesisatını oynamadan su bağlantısını gerçekleştirmelerine.şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.selamlar

tüp takarken neden su bağlantısına ihtiyaç var. birde ortalama montaj kaç saat sürer. kaç litrelik depo taktırıyım 40 lt büyük olurmu

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bu lpg konusu ammada karışık bi durummuş. yarına rendevu almıştım atiker takılacak tı nasıp olursa . yorumları okudukça kafam karıştı nerdeyse vaz geçeceğim, inşallah sorun yaşamayızda pişman olmayız.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hiç uğraşma çıkmayla LPG yi kötüleyenlerede bakma onların parası çok galiba.ben atiker kullanıyorum 3 yıldır alaha şükür tık demedi.10 taksitle git taktır.sana LPG konusunda tek tavsiyem ustanın iyisine taktır montaj kaliteli olsun.gerisine kafanı bulandırma.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
montaj ortalama 4 saat sürüyor.küçük depo almanı tavsiye ederim.çünkü heryerde istasyon var.sıkıntı olmaz.hayırlı olsun

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg kullansan bile, ilk çalıştırmaların benzin olması toplamda ayda ortalama 30 liralık benzin kullanmayı gerektiriyor. tadarruf hesaplarına bunu da katın. eğer araç şehir içi kısa mesafe kullanılıyorsa ve dur istop edip çalışması sıksa, lpgnin dez avantajlarının tümü daha çok yaşanıyor. ortaya çıkma ihtimalleri artıyor. bunlar da göz önünde bulundurulmalı. durumunuza göre değerlendirme yapınız.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg kullansan bile, ilk çalıştırmaların benzin olması toplamda ayda ortalama 30 liralık benzin kullanmayı gerektiriyor. tadarruf hesaplarına bunu da katın. eğer araç şehir içi kısa mesafe kullanılıyorsa ve dur istop edip çalışması sıksa, lpgnin dez avantajlarının tümü daha çok yaşanıyor. ortaya çıkma ihtimalleri artıyor. bunlar da göz önünde bulundurulmalı. durumunuza göre değerlendirme yapınız.

aynen anlattıgın gibi şehir içinde çok kısa mesafelerde kullanıyorum.evle iş arası 1.5 km ancak uzun yolda karımız olacak. fakat artık çok geç çünkü montaj başlayalı 1 saat oldu. hayırlısı olsun

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse hayırlısı olsun. baktın ki lpg ile mevcut kullanımında tasarruf edemiyorsun, o zaman benzinde kullanırsın aracı. sanırım ööle bir seçenek vardır. ne zaman uzun yola gideceksin veya şehir içi de olsa kullanım artacak, o zaman gaza geçersin böyle kullanmanın bir sorunu olurmu bilmem o konuda da bişeyler söyleyecektir tecrübesi olanlar. bu arada sorar mısın takılan lpg sisteminin depo ve tüm ekipmanları dahil ağırlığı ne kadar.