Sizce bu lastiği değiştirmelimiyim. Yandan hafif yarık.

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde kaldırıma yanaşırken sürtme oldu. sağ ön lastik, ve ondan sonra baktığımda lastik hafif yarık var. yarım tırnak uzunluğu kadar. herhangi bir şişlik balon vs yok. tehlike arz edermi değiştirmeli miyim ? stepne aynı marka ama 2007 şubat üretimi . resimleri ekte koydum.

http://b1206.hizliresim.com/y/j/81dj4.jpg

http://b1206.hizliresim.com/y/j/81dnr.jpg

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Bence vakit kaybetmeden değiştirin. O yarık durduğu gibi durmaz daha da büyür. Sonuçta hız yapıyoruz araçlarla

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki stepne var aynı marka ama 5 yıllık lastik. hiç kullanılmamış öne yeni alsam bitane sağlam önüde stepne yapsam uygun olur heralde. malum bi lastik 200 lira.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
peki stepne var aynı marka ama 5 yıllık lastik. hiç kullanılmamış öne yeni alsam bitane sağlam önüde stepne yapsam uygun olur heralde. malum bi lastik 200 lira.

Bence 5 yıldır hiç kullanılmamış bir latik şaun kullandığınız lastikten daha vahim durumda olabilir kısaca bayatlamış olabilir. Bence kendiniz hiç tehlikeye atmadan eğer lastikleriniz eski ise 4 lastiğide değiştirin. 12 ay taksitli seçenekle alabilirsiniz lastikleri. Ayrıca gidip lastikcilerinde fikrini alın

Ben arabayı ilk aldığımda bu lasikler daha 30-40 bin gider dediler valla hiç gözlerinin yaşına bakmadan 4 tane michelin aldım tanesi 100 TL'den 8 ayda ödedim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
peki stepne var aynı marka ama 5 yıllık lastik.hiç kullanılmamış öne yeni alsam bitane sağlam önüde stepne yapsam uygun olur heralde. malum bi lastik 200 lira.

Allah kaza bela vermesin, hiç olmazsa temiz kullanılmış bir çift çıkma lastik alın derim (zira sanayideki veya Zincirlikuyu'daki fiyatlar inan daha pahalı :().

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yarık nokatyı açarak bir resim çekseydiniz daha faydalı olurdu. Derinlik belli değil.

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerin diş derinliği iyi, ama gene 50 bin km kullanıldı bu lastikler. olmadı. öne 2 tane yeni alayım. kışa doğruda 2 tane arka alırım. Yani diyorsunuz ki bu lastikleri değiştir.

http://d1206.hizliresim.com/y/j/81m1c.jpg

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayeneyede gideceiğm 2 hafta sonra ordada sorun olurmuki. bu dataylı bakarsa lastiğe belli.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sorun olmaz muaynede ama sonucta yarık var lastıkte ve yanakta sakat bı durum bıde soyle bısı var bı yerde dınlemıstım araba programlarının bırınde adam dıor kı yapılan en buyuk hata aracın 2 lastıgınınn degıstrılmesı mesela onden cekıslımı arac on lastık degstrılır rahat edılır degıl dıyor arkadakı lastık zaten eskı ondekı lastık yenı olsa bıle kayma yapacagı ıcın en guzel yontem 4 lastık degısımıdır. benım aracım daha 15000 km de 3000 km ıken arka tekerden 3 tane çivi cıktı ufak yama yaptırdık lastıklerde serttı bıraz neyse gecen ole bı lastık fıyatı sorayım dedım gırdım bayııye konfor ıcın lastık arastrıyorum alma nıyetım var yok arası dedım adama bunları ne kadara laırsınız bırınde yama var adam dıger lastıge bakıyo ama dedı yamalı bumu dedım yoo ee bundada cıvı var dedı ben dedım sokun yenılerını takın ustundekılerı 150 lıraya saydılar verdım ustune parayı aldım yenılerını gıt sende senınn lastıkleırnı ver yenılerını al derım ımkanınn yetrlı ıse