Sizce hangi farları almalıyıyz?

Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamızın farlarını değiştirmemiz gerekiyor ve orjinalleri gibi olun istiyoruz siz olsanız hangilerini alırdınız?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar

Aracın Body sinde herhangi bir modifiye yoksa tabi ki orjinal.
Astra G için 2003 ve 2004 yılında njoy astralarda kullanılan karartmalı farlar harika olur.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hella Black Magic...

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma temiz beyaz farlardan alıp,black magic sitili boyayıp tak.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer orjinal alcam diyorsan hella marka olanı al. opel kutusunda bulunanlarda hella marka boşuna para vermiş olursun opel markasına ikisi de aynı kalitededir sadece kutuları farklı.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hellanın kendi ürettiğini almaya karar kıldım ama emin değilim bir sorun falan olur mu diye düşünüyorum opel farları 230 ytl hellanın farları 130 ytl 100 ytl çok para yaa 2 far alınca 200 ytl fazla gelir bende karartılmış istedim ama karartılmış farları hella kendi satmıyor opel satıyor oda 230 ytl birde yan sanayi karartılmış farlar var onlarıda alamak istemiyorum o yüzden beyaz olsun dedik asıl korktuğum sorun çıkması orjinali gibi olurmu bu farlar?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fk flan alma ben hala aydınlatmayla uğraşıyorum mercekleri iyi değil hella olsunda opelin orjinali olup olmamamıs önemli diil

yada angel fk far alırsın, mercekli projektörleri hella ile değiştirirsin bide mtec xenon işte o zman tamam

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hellanın kendi ürettiğini almaya karar kıldım ama emin değilim bir sorun falan olur mu diye düşünüyorum opel farları 230 ytl hellanın farları 130 ytl 100 ytl çok para yaa 2 far alınca 200 ytl fazla gelir bende karartılmış istedim ama karartılmış farları hella kendi satmıyor opel satıyor oda 230 ytl birde yan sanayi karartılmış farlar var onlarıda alamak istemiyorum o yüzden beyaz olsun dedik asıl korktuğum sorun çıkması orjinali gibi olurmu bu farlar?

eğer orjinal hellaysa hiç bir farkı yoktur opel kutusunda çıkandan sadece kutuları farklı opel helladan alıp kutulayıp satıyor hella kendi kutulayıp satıyor arada opelin kendi karı var sadece. ben sana hellayı öneririm :good: