Sizce hangi farları almalıyıyz?

Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olum rapor tutturcan polisee hiç insan kendi hakkında rapor tutturu mu:D abi görmedim vurdum:D daha yaratıcı bişeler bull

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fk 'in ürettiği angellardan ;)
Hakan abi ya şöle bişey yapsak fk'nın sitesine email yollasak toptan angel alsak acaba yarı yarıya indirim yaparlarmıki:confused: walla süper olur yoksa ben hayatta kasırgaya angel takamam ancak el yapımı(yani çakma)angel yaparım o da heralde bişeye benzemez:D
Ayrıyaten bana kalırsa hella far yerine orj. far daha ii bana kalırsa:D

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerdesin girayy 3 e kadar gel derken ben şaka yapıyordum:eek: yola falan çıkmadın değil mi

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerdesin girayy 3 e kadar gel derken ben şaka yapıyordum:eek: yola falan çıkmadın değil mi
Walla samet hiçbir opelci şaka kaldırmaz laf ağızda çıktı bi kere bence aracını kapalı bi garaja koysan ii olur:D
benim bildiğim opelci çılgın olur atladığı gibi vectrasına vıııın sizin orda ve arka tampon yerde :kop: napıyom ben ya felaket tellalı gibi:D

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla burak hiç sormaa belli olmaz ciddiye aldı heralde:D

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf ibre 260 baban arkadan kovalıyo:D baban koşarak mı geliyo:D gelin gelin :D bekliyorum

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende karartılmış istedim ama karartılmış farları hella kendi satmıyor opel satıyor oda 230 ytl birde yan sanayi karartılmış farlar var onlarıda alamak istemiyorum o yüzden beyaz olsun dedik asıl korktuğum sorun çıkması orjinali gibi olurmu bu farlar?

Hella'nın black magic serisi var işte, coupe farları gibi ama ilaveten tabanı da siyah.Çifti 360 YTL falan...

hella-black-magic-astra.jpg

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hella'nın black magic serisi var işte, coupe farları gibi ama ilaveten tabanı da siyah.Çifti 360 YTL falan...

hella-black-magic-astra.jpg
:good: :good: :good:
İşte bu farların hastasıyım 360 değer bence eğer aracı değiştircek olalımzaten g kasanın enjoyundan almak istiyorum onun farlarda siyah:) erman abi işte g kasa kullanıcısı olarak birleşip alsanız belki yarı yarıya indirim yaparlar:D