Sizce hangi farları almalıyıyz?

Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good: :good:
İşte bu farların hastasıyım 360 değer bence eğer aracı değiştircek olalımzaten g kasanın enjoyundan almak istiyorum onun farlarda siyah:) erman abi işte g kasa kullanıcısı olarak birleşip alsanız belki yarı yarıya indirim yaparlar:D

Bende var zaten. ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: ya illaki yüzümemi vurman lazım bizde biliyoruz cuopelerin hepsinde olduğunu alla alla seni dışlamayı unutmuşum ama bu konuda ben baya ciddiyim belki baya bi indirim yaparlar hatta burdan f kasalara sesleniyorum bizde öle bi toptan angel farmı alsak napsak:alkis:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: ya illaki yüzümemi vurman lazım bizde biliyoruz cuopelerin hepsinde olduğunu alla alla seni dışlamayı unutmuşum ama bu konuda ben baya ciddiyim belki baya bi indirim yaparlar hatta burdan f kasalara sesleniyorum bizde öle bi toptan angel farmı alsak napsak:alkis:

Yok Burak, bunlar coupe farlarından farklı.Coupe farlarının da içi siyah ama tabanı krom gibi, bunların tabanı da siyah, sadece far aynaları krom gibi...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok Burak, bunlar coupe farlarından farklı.Coupe farlarının da içi siyah ama tabanı krom gibi, bunların tabanı da siyah, sadece far aynaları krom gibi...
Offff yerin dibine soktun şimdi:) tabi bunlar şaka Erman abi hiç coupemiz veya siyah tabanlı farı olan bi g kasamızda olmadı işte dışardan gördüğüm kadarıyla ondada böle noksanlıklar oluyo peki senin coupenin keyfi yerinde diilmi sorun yok yani:D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Offff yerin dibine soktun şimdi:) tabi bunlar şaka Erman abi hiç coupemiz veya siyah tabanlı farı olan bi g kasamızda olmadı işte dışardan gördüğüm kadarıyla ondada böle noksanlıklar oluyo peki senin coupenin keyfi yerinde diilmi sorun yok yani:D

Her 2. el arabada olabilecek ufak tefek birşeyler vardı, hallettik.Maşallahı var şimdi. ;)

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben özel servisteki parçacıya sordum o bana yan sanayi var dedi bide orjinal olanı dedi yan sanayi dediği far bu oluyo ozaman

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer o yan sanayi dediği hella ise onu alırım daha iyi görünüyo

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan sanayi var....yan sanayi var.Hella zaten bu farlarda Opel'in tedarikçisi durumunda, tek farkı GM kutusuna girince fiyatı artıyor ne hikmetse...epey bir parçada da bu şekildedir.Direkt tedarikçisinden alındığı sürece ben o parçaya yan sanayi demem, yan sanayi orijinalin taklitidir, hella zaten orijinal... ;)

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan sanayi var....yan sanayi var.Hella zaten bu farlarda Opel'in tedarikçisi durumunda, tek farkı GM kutusuna girince fiyatı artıyor ne hikmetse...epey bir parçada da bu şekildedir.Direkt tedarikçisinden alındığı sürece ben o parçaya yan sanayi demem, yan sanayi orijinalin taklitidir, hella zaten orijinal... ;)
bende böyle düşünüyorum üretici aynı olduktan sonra fark eden tek şey fiyatı oluyor:D