sorento x-force prestıge - sante fe

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece suv um olsun diye alınıcak araçlar onlar arazi aracı desen arazi aracı değil( sorento nun biri gözümün önünde çamura saplandı lastiklerin altına tahta koyup zor çıkardılar:D) yol arabası desen yol arabası hiç değil. iç malzeme kalitesi zaten berbat derecede dış tasarımda da sorento nun artık cılkı çıktı zaten her tarafta var kızılay dağıtmış gibi :D santa fe de şekli daha güzel ama ikisinde de iş yok bence o paraları verene kadar ne arabalar var o fiyatlara ;) hani opelleri ezmeye çalışmak için almanyanın tofaşı diyorlarya onlarda korenin tofaşı :D

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
87 milyara 2. el range rover,discovery,toureg r5 alabilir,eline 3-5 para geçen direk x5 alıyor nede olsa 40-50 veriyorlar artık eski kıymeti kalmadı,sorento desen fukara jeepi zaten yol tutus problemi var ve km de 500 bin yakıyor haberiniz olsun, okadar verilecekse 2. el alınmasından yanayım.Sıfır antera al yarın sat 70 ytl 10-15 milyar zarar ayrıca alıcak isende suvda öne çıkmıs markalasmıs olanlarından al bugun kimse gidipte 2. el captiva antera ,crv almıyor.Ama x5,range,x3,toureg bunlar aranılıyor.Bu sırada tiguana bindim 1.4 tfsi 140 hp en baz donanımı olanın fiayatı 35 bin eurodan baslıyor.8 tane getirmişler anında bitti sıra var diyorlardı ama genede değmez paşalar gibi tourege binersin.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece suv um olsun diye alınıcak araçlar onlar arazi aracı desen arazi aracı değil( sorento nun biri gözümün önünde çamura saplandı lastiklerin altına tahta koyup zor çıkardılar:D) yol arabası desen yol arabası hiç değil. iç malzeme kalitesi zaten berbat derecede dış tasarımda da sorento nun artık cılkı çıktı zaten her tarafta var kızılay dağıtmış gibi :D santa fe de şekli daha güzel ama ikisinde de iş yok bence o paraları verene kadar ne arabalar var o fiyatlara ;) hani opelleri ezmeye çalışmak için almanyanın tofaşı diyorlarya onlarda korenin tofaşı :D

Esasında izleniminiz ne kadar sağlıklıydı bilemiyorum fakat Sorentonun arazi kabiliyeti esasında diğer rakiplerine göre baya üstündür..

Yolda giderken arkasını bırakmaya çok müsait olması,kullanıcı kitlesinin genelinin kro olması ve aracın plastik kalitesizliğine bişey diyemem bende hemfikirim ancak :) arazi kabiliyeti olan bir araçtır.İllaki bir prado gibi galloper kadar değildir ama kendi sınıfındaki rakiplerindende daha iyidir arazide.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Esasında izleniminiz ne kadar sağlıklıydı bilemiyorum fakat Sorentonun arazi kabiliyeti esasında diğer rakiplerine göre baya üstündür..

Yolda giderken arkasını bırakmaya çok müsait olması,kullanıcı kitlesinin genelinin kro olması ve aracın plastik kalitesizliğine bişey diyemem bende hemfikirim ancak :) arazi kabiliyeti olan bir araçtır.İllaki bir prado gibi galloper kadar değildir ama kendi sınıfındaki rakiplerindende daha iyidir arazide.

valla bende binip araziye soktuğumdan değil sadece önümde çamura saplandı zar zor çıkardılar belki başka problem vardı şöför acemiydi araba bozuktu bilemem gördüğümü söyledim :) hatta oraya tekrar gidersem arazideki 4 tekerlek izi duruyorsa resmini çekerim :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dodge / Nitro (diesel)

söylediginiz fiyatlara fazla kurcalamaya gerek yok :)

Mopar-Dodge-Nitro-front-800x600.jpg

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baz fiyatındaki keşke bu kadar çekici olsa :) Çamurluklar filan plastik gövde rengi bile değil o paraya bu ayrıntılarda bana batıyor.Ama sorentomu nitromu deseler bir saniye düşünmeden nitro alırım sonra kendim boyarım :)

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar beni çok aydınlattınız babamla bunları paylaşıcam 2.el toureg mantıklı:)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
nitronun vergisi fazla 2.8 motor o baz modelin jantları falanda küçük sunroof yok alınca fullünü almak lazım ama arabanın duruşu süper ben olsam bende nitroyu tercih ederim...

ayrıca daha ucuz bi seçenek jeep patriot 2.0 dizel 40 bin euroydu sanırım süper görüntüsü var donanımda çok iyi...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bem olsam suzuki gran vıtara alırdım crv den kat kat iyidir en azından hidrolik sistemli değil mekanik 4 çeker görünüşüde crv den iyi x5 x3 eskidi artık alışılmış otomobiller range roverın her modeli olur:D ama ben olsam yine suzuki gran vıtara alırdım 62 bin ytl de anahtar telim fiyatı :D iyi valla