superonline'nın kurnazlığı

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim sitedede altyapı kuruldu, abone almak için hergün kapımızı çalıyorlardı artık bıkmıştık.Sonra bi arkadaş geldi bağlattır dedi hiçbir kaybın olmaz dedi.Ne kadar ben kütahyada okuyorum genelde kullanılmıyo desemde ikna etti deneme için 1 aylık bedava.Geldiler kabloyu filan döşediler modemi bırakıp gittiler.İlk bikaç gün iyiydi sonra kesilmeler başladı benimde sinirim bozuldu söktüm TTnet i taktım :( Aradım taa 1 ay sonra filan geldiler 10 kere de aradılar rahat vezgeçin bilmemne diye.Tam baş belaları yani.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçen gün dsmart takılırken kapıcı ile konuştum, fiberciler bizim apartmana da gelip tüm projeyi hazırlamışlar ve gitmişler, 2 aydır ses seda çıkmamış :D

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sistem tam rayına oturmadan bu tür işlere girmeyin derim. Bizim buraya 6 ay evvel kablolar döşendi, kullanıcıların şikayetleri artınca dün gelip kabloları değiştirdiler. Çevrenizde bu tür sistemleri kullananlarla görüşün, onlardan aldığınız cevaba göre hareket edin. Bu sistemin bize olan en büyük faydası ttnet hizmet kalitesini artırdı, öncedek sık sık kesilmeler veya yavaşlamalar oluyordu, artık kesilmeler bitti, biraz da hızlandı, o nedenle ben ttnetten artık memnunum.

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi savaş abim durum şöle eger reklamlarında veya sözleşmede böle bi şekilde yani üye olun memun kalmazsanız iade alabiliyoruz olayı varsa iade hakkın var ama sadece sana söylerek seni üye yaptılarsa tüketici kanun kabul etmiyor itirazını ...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Turgay tarayıcım bozuk olduğu için düzenlenen formu buraya koyamıyorum. Benim durum çok farklı, ben abone olmadım, sözleşme imzalamadım, bana site yöneticisi olduğum için (hemen hemen bütün yöneticilere tanıtım amaclı, ücretsiz bir uygulama yapıyorlarmış) bu hizmeti verdiler. Düzenlenen formda değil abonelik ile ilgili, herhangi bir işlem için bile bir tek madde, açıklama yok. Öyle bir form imzalasam tamam ağzımı açmam, formu okumadığım için benim cezam, çekerim der geçerim. Ben gelen elemanlara ADSL kullandığımı, memnun olduğumu, hiç bir şekilde ücret ödemeyeceğimi, bir ay dolmadan modemi mutlaka almalarını, çünkü Ankara'ya gideceğimi özellikle belirttim. Olmayan, hayali abonelik iptal edildi, buna dair e-mail ve cep telefonuma bilgi mesajı geldi, modem halen bende ve kutusunda duruyor. Gelen elemanlar (eğer gelirlerse) teslim tutanağı düzenlemeden de asla vermem, çünkü yarın birgün modemin üzerine yattı diye ayrıca bir fatura daha göderebilirler.

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde bu tür teklifler onların dediği şekilde oluyor. Belirtilen sürenin sonunda istemiyorum ben artık demeniz gerekiyor. Ama onların da size bir sözleşme vermiş olması gerekiyor. Sözleşmede imzanız olmadığı için şu anda siz haklı konumdasınız.
İnternet kalitesine gelecek olursak. Açık ve net söyleyeyim Superonline fiber TTNET'ten 5 10 gömlek daha üstün. Neredeyse hiç kesilmiyor ve hep vaadettikleri hızda. Torrentlerden indirme yaparken 1 MB/s nin üzerinde hızlara çıkabiliyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Genelde bu tür teklifler onların dediği şekilde oluyor. Belirtilen sürenin sonunda istemiyorum ben artık demeniz gerekiyor. Ama onların da size bir sözleşme vermiş olması gerekiyor. Sözleşmede imzanız olmadığı için şu anda siz haklı konumdasınız.
İnternet kalitesine gelecek olursak. Açık ve net söyleyeyim Superonline fiber TTNET'ten 5 10 gömlek daha üstün. Neredeyse hiç kesilmiyor ve hep vaadettikleri hızda. Torrentlerden indirme yaparken 1 MB/s nin üzerinde hızlara çıkabiliyor.
Ortada zaten sözleşme felan yok. Bazı komşular internet bağlantısının çok sık koptuğundan şikayetciydi. Müşteri hizmetlerindeki görevli bir komşuma bilgisayarının arızalı olabileceğini söylemiş, ama o inatcılık edip bilgisayarını kaptığı gibi yakındaki bir yerde deniyor, sonuçta bilgisayarı sağlam çıkınca tekrar telefon açıp müşteri temsilcisine giydiriyor. Daha sonra bir takım ayarlar yapmışlar, şimdi eskiye oranla daha iyiymiş ama arasıra da olsa bağlantının koptuğundan halen şikayetci.