Toyota Corolla kullanmış olanlara bir sorum olucak

netses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
patronumun 2005 model 1.6 corollası vardı
kullandığımda araba resmen uçuyodu gaza basmamla fırlaması ve hızlanması birdi gaz verdiğinde resmen koltuğa yapışıyodun
şimdi bizde 2006 1.6 twinport classic astra var
fakat toyotadaki performansın yanından bile geçmiyo
2. el aldık ve 34000 km de bakımını kendimiz opel gerçekte yaptırdık
şimdi corollaya nazaran bu performans düşüklüğü normal mi yoksa bizim arabada bi sorun var?

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa, samet vosvoscu oldu haberın yokmu?:) toyota öyledir son devire kadar surekli hızlanır. ama öyle asırı bı abartısı yok ama opelden astradan hızlıdır

hberim varda arkadaş kullanmış biri arayınca aklına ilk samet geldi:)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde bir gece geç vakitte ışıklarda durmuştum. En öndeydim. Hadi dedim güzel bir kalkış yapalım da enjektörler temizlensin :)
Yeşil yandı kalktım. Araba hızlanırken 1 sıra arkandaki bir araba bana yetişti üstüne de beni geçti. Geçerken bir baktım toyota corolla. Şu herkesin çok tuttuğu kasasından. Nerden baksan benim araba ile model olarak 3-4 yıl var. Tamam ben kalkışta belki acemiyim üstüne baskı balata belki çok iyi durumda değil ama arabada o kadar fark yer mi be arkadaşlar??

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim Teyzemin oğlunda var 2003 1.6 hiç abartılacak bi araba değil ayrıca deviri biraz yüksek tutup kalktım mı çakıyorum :D

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 2 sene kullandım, gerçektende oldukça çevik bir araç. Mondeo 2.0 Mazda 626 2.0 ve Corolla 1.6. Gece ışıklarda kalktık 1'i bitirene kadar ikiside geçemedi, 2'nin sonuna doğru Mondeo yakaladı, 3'ün sonunda önce Mondeo sonrada Mazda geçti, ama 3'ün sonuna kadar nal toplattım. Bi'de Konya'dan gelirken yeni kasa 626 Mazdayla oynaştık, 4'ü bitirene kadar beni yakalıyamıyordu, 4'ten sonrada ben onu......

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 2.0 var 1.6 toyata kalkışta geçti beni valla. gerçi benim arabada gitmiyo ama çok bozuldum yav

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla böyle arkaşlar işler bizdede 94toyota corolla var. alet o kadar yaşlı olmasına rağmen hala daha süper kalkıyo. ayrıca 1.6 astra ve 2.0 vectra "2000 model ikiside" karşılaştırdığımda bariz bi şekilde toyota astraya perf. konusunda 1000 basar. ama şu içeri ses alması ve viraj performansı konusunda astrayıda tek geçerim toyotaya göre

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corollamı alalım ne yapılm? :)