Toyota Corolla kullanmış olanlara bir sorum olucak

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes gidişten bahsetmiş ama duruştan bahseden yok sanki. Sadece hızlanmak marifet değil, durabilmek ve güvenlik daha da önemli. 95'lerdeki Corollalar güçlü motor+hafif kasa uygulamaları idi. 110 bg motor 1000 kg araba. Benim H 105 bg motor 1200 kg araba. Ama hızlanması da güven verir durması da. Her türlü yolda, virajda, yağmurda yola yapışır. Yoksa yap 950 kg araba, koy 100 bg motor, al sana seri araba. Sonrası?

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 vectra 2.0 cd var. 2000 motor olmasına rağmen bir çok otomobilden daha ağır ve sert. bir arkadaşımın 98 pejosu vardı.. aman allahım akıllara ziyan. gaza basmayla uçardı.. tabi canım sıkılmazdı değil.. yine birinde 2006 hundai accent var valla 80 e kadar nerdeyse başa baş gidiyoruz. benim ikinci vectram ve artıkın sıkıldım.. varsa yoksa 2004 kasa mondeo.. alırsın ford olursun lord.

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar kim ne derse desin şu an için bu paralara alınacak en donanımlı araba.. gel görki ucuz etin yahniside olmuyo.. bu nasıl 2000 motor anlamadım valla.. opelin sadece adı var. çoğu 1.6 araba bile bizi geçiyo ilk kalkışta

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamda var 1.4 terra 98 hp. 2. vites hızlanması çok hoşuma gidiyor. ayrıca 170 km/h hızdan sonra tıkanma yok gidiyor.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyotalar güzel araclar özellikle eski corollalar var internette aratın bozulmayan araba diye geçiyor çok az ykaıyor iyi gidiyor

son çıkan aurislerde ncap den falan 5 yıldızlı 132 hp lik güzel arabalr 1.6 da atmosmerikte onla baş edicek yok gibi.

ama biraz yüksek virajlarda sarsılmasda insan biraz tedirgin oluyor ayrıca yeni toyotalarda iç parcalar güzel görünsede tıkırdıyo yerinden çıkıyo gacır gucur ediyo.

toyota düşünenler bir takım yay ve 3-5 tüp silikon alsınlar ses ypaan parcaları sabitlerler yaylada yüksekliği düşürürüler.

ve böylece astra h dan 2 gömlek üstün bi arac sürmenin keyfini yasarlar:)

togay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biri japon diğeri alman gerisini sen düşün...ben olsam astra derim

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakiyorumda herkez toyota seri..iste iyi kaciyor vs...arkadaslar yaris arabsi alinmiyor buda rahatlik konfor hersey dahil fark soruluyor..
ADAC test sonuclari 407 pego,astra ve toyota test sonuclar:

toyota ici genis extralari fazla, ama ön konsul ucuz havalandirma vs ucuz malzeme kulanlmis... koltuk sirt ayari zor güc gerekiyor, ..yolda toyota ve pego yollarda hoplayan yola oturmayan yaylanmasi kötü,oturana huzur vermeyen bir sürüsü oldugu yaziyor...pego ani direksion hareketlerini ve ani gazi sevmiyor....yani yolsatinda saglam durmuyor...

iste negativ tarafi toyotanin ve pego 407 inin...bir arac sirf ucmak icin degil rahatlik konfor,sesizligi yolda sürüsü vs. hepisini icine alir... araba alirken de onun icin 409 almadim cünkü kacina diyeck yok ama 120 ile giderken iceride konusma yerine bagirma ile anlasiyorsaniz kalsin derim.. bu da benim 409 da test sürüsünde vardigim sonuc onun icin yine astra ;)

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakiyorumda herkez toyota seri..iste iyi kaciyor vs...arkadaslar yaris arabsi alinmiyor buda rahatlik konfor hersey dahil fark soruluyor..
ADAC test sonuclari 407 pego,astra ve toyota test sonuclar:

toyota ici genis extralari fazla, ama ön konsul ucuz havalandirma vs ucuz malzeme kulanlmis... koltuk sirt ayari zor güc gerekiyor, ..yolda toyota ve pego yollarda hoplayan yola oturmayan yaylanmasi kötü,oturana huzur vermeyen bir sürüsü oldugu yaziyor...pego ani direksion hareketlerini ve ani gazi sevmiyor....yani yolsatinda saglam durmuyor...

iste negativ tarafi toyotanin ve pego 407 inin...bir arac sirf ucmak icin degil rahatlik konfor,sesizligi yolda sürüsü vs. hepisini icine alir... araba alirken de onun icin 409 almadim cünkü kacina diyeck yok ama 120 ile giderken iceride konusma yerine bagirma ile anlasiyorsaniz kalsin derim.. bu da benim 409 da test sürüsünde vardigim sonuc onun icin yine astra ;)
Bence de. Şimdi olsa gene Astra alırım.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar evet, Toyota çok güzel araba yapıyor ben de çok seviyorum ama,

Corolla'dan veya Auris'ten inip Astra'ya binin, her anlamda bariz fark var. Kalite kokuyor Astra. Ne olacak biraz daha ağır hızlansın. Ölüme mi gidiyorsunuz Allah aşkına. Gidişten çok duruş önemli. Hele de Türkiye gibi bir yerde..