Triger kayışı

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk çalıştırınca gelen sesten bahsediyorsunuz nasıl bir ses...trıger kayışıyla ilgili bi sesmi acabaa..yoksa motorun başka bölgesinden de gelebilirmi.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar triger kayisi tamamda triger zinciri ne zaman degismeli benim araba zincirli cunku bilgisi olan varmi tesekurler

yenilerin çoğunda kayış değil zincir var. kayışla ilgili soru soranların üyelerin bazılarınınki de zincir! zincirin 120.000 de değişmesi gerekiyor. trigeri değiştirecek olan arkadaşlari devirdaim i de değiştirmesi lazım kesinlikle. zaten değiştireceğiniz yer söyleyecektir sadece kayış değişmez diye.

M

muson

Bilgi Girilmemiş
sıfır alınan 4 teeker ne zaman kabak olursa o zaman değişir triger kayışı

ilkeryavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şakaya gelmez koptumu bibuçukluk olunuyor siboplar contalar kapak sökülüyor rektefeye falan uğraştırır.45 binde değiştirecen kafan rahat etsin neticede kayış denilen madde kauçuk bir aksam zamanla esniyor çürüyor özelliğini kaybediyor aynı araba lastiği gibi...

ericexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger kayışı

merhaba arkadaşlar.benim problemim şu ben yeni araba aldım astra gl araç 90 binde alırken eski sahibi 80 binde trigeri değiştirdiğini söyledi.opelim. net okuyunca 80 binde trigerin değişmediğini öğrendim.acaba trigerin yeni değişip değişmediğini nasıl anlarız veya servis anlarmı.çünkü 45 binde değiştiyse triger değişme zamanı geldi.lütfen yardım.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzatmaları oynamış aracın eski sahibi şansını zorlamış ..

işi bilen usta kayışın ve geriginin durumundan anlar.. aklınızda kalacağına baktırın..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım triger 80000de değişmez diye bir kural yok. istersen her 100 km'de değiştir o sana kalmıs. ayrıca motoru sökük bakamam dersen servise git yada bildik tanıdık güvenilir bu işlerden analayan bir ustaya o kayısa baksın çatlak yoksa sorun yoktur yola devam.

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklında şüphe varsa mutlaka baktır.Hem için rahat eder hem de herhangi bir ihmal varsa o ortadan kalkmış olur.Ben araba ile ilgili şüphem olunca derhal üzerine gider ve içimdeki kurttan kurtulurum.Böyle davranmak hem kendi selametimiz hem de arabamızın selameti içi çok mantıklı bir hareket olacaktır.:good:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biran önce baktır.250 ytl komple set değişyor. yaptırmazsan saat 1500.ytl mal oluyor...:)